Akumulátorový vysavač 60W s HEPA filtrem
Kód: CS-TO-82955Detailní popis produktu
Automobilový vysavač s výkonem 60 W a s dostačujícím podtlakem 4,5 kPa. Přiložené příslušenství usnadní komplexní čištění vozu, včetně těžko přístupných míst a zákoutí.
HEPA filtr zaručuje efektivní filtraci vzduchu a redukci škodlivin. Výkonná Li-Ion baterie 2 000 mAh umožňuje nepřetržitý provoz až 18–20 minut. Ideální pro vysávání osobních a nákladních automobilů a jako další domácí vysavač.
Výkon 60 W a vakuum (sací výkon) 4,5 kPa (4500 Pa). Mnoho výrobců tuto hodnotu neuvádí, aby ji skrylo, a je to nejdůležitější parametr fungování zařízení.
Obsah balení: vysavač 60W s HEPA filtrem štěrbinová hubice kulatý hrot se štětinami USB kabel 120 cm| Technická data | |
|---|---|
| Výkon | 60W |
| Sací výkon | 4500 Pa |
| Napájení | Li-ion 7,4 V 2000 mAh (2 baterie) |
| Doba nabíjení | 4 - 6 h |
| Pracovní doba | 18 - 20 minut |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače a čističe |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.717 kg |
| EAN: | 5906083071010 |
| Hmotnost: | 0.717 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
