AMD Ryzen 9 9950X3D2 / LGA AM5 / max. 5,6GHz / 16C/32T / 208MB / 200W TDP / BOX bez chladiče
Kód: 1M-100-100001978WOFDetailní popis produktu
AMD Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition – procesor, který to rozbalí v náročných projektech i gamingu
První procesor na světě s podporou technologie Dual AMD 3D V-Cache™, který otevírá novou éru výpočetní výkonnosti pro vývojáře a tvůrce.
Výkonný procesor AMD Ryzen 9 9950X3D2, který poslouží při stavbě špičkových herních strojů nebo kreativních center. Moderní procesor disponuje 16 jádry, která tepou na maximální frekvenci 5,6 GHz. Dokáže vyvinout enormní výpočetní výkon, který odklidí z cesty všechny výzvy v profesním i herním světě. Je vhodný pro náročné hraní her, streamování, editaci a tvorbu digitálního obsahu i provoz profesionálního softwaru.






Tento model využívá architekturu „Zen5“ Core, která je navržena s ohledem na náročné požadavky uživatelů a jejich měnící se potřeby i s využitím umělé inteligence. Mezi další přednosti patří podpora technologie AMD EXPO pro efektivní přetaktování nebo AMD Precision Boost 2. Samozřejmostí je podpora moderních operačních pamětí typu DDR5.






ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Model procesoru: 9950X3D2
Frekvence: 4,3 GHz
Max. frekvence: 5,6 GHz
Patice: AM5
Počet jader: 16
Počet vláken: 32
L2 cache: 16 MB
L3 cache: 192 MB
TDP: 200 W
Grafický procesor (integrovaná grafická karta)
Grafický čip: AMD Radeon
Frekvence: 2,2 GHz
Architektura
Výrobní proces: 4 nm
Podporované technologie
AMD EXPO technologie
AMD Ryzen Master technologie
AMD Precision Boost 2
AMD Precision Boost Overdrive
Zen 5 Core architektura
AMD Dual 3D V-Cache
AMD Curve Optimizer
Řadič paměti
Počet řadičů: 1
Paměťové kanály: 2
Podpora pamětí:
2x1R, 2x2R: DDR5-5600
4x1R, 4x2R: DDR5-3600
Podpora ECC pamětí: ano
Balení neobsahuje chladič procesoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Procesory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.094 kg |
| EAN: | 730143318327 |
| Délka záruky: | 36 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 36 měsíce |
| Frekvence procesoru: | 4,3 GHz |
| Hmotnost: | 0.09400 kg |
| Chladič procesoru: | ne |
| Max. frekvence procesoru: | 5,6 GHz |
| Model procesoru: | 9950X3D2 |
| Patice procesoru: | AM5 |
| Počet jader procesoru: | 16 |
| TDP: | 200 W |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 9 |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Grafický čip: | AMD Radeon |
| Zpracováno: | Schváleno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
