AOC 24" LED 24B2XDM / VA / 1920x1080@75Hz / 16:9 / 4ms / 1x DVI / 1x VGA
Kód: 1M-24B2XDMDetailní popis produktu
Monitor 24B2XDM z řady B2 využívá 23,8" VA panel s rozlišením Full HD přinášející široké pozorovací úhly a přesné a zářivé barvy. Kromě toho nabízí také flexibilní možnosti připojení. Vyznačuje se tenkým profilem a bezrámečkovým panelem na 3 stranách umožňujícím pohodlné vytváření konfigurací s několika monitory. Rozlučte se s unavenýma a namáhanýma očima díky technologiím LowBlue a FlickerFree od společnosti AOC.
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 23.8
Rozlišení: 1 920 × 1 080
Obnovovací frekvence: 75 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antiglare + 3H
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 3000:1
Odezva [ms]: 4 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 M
Konektory:VGA, DVI
Napájení: Externí, 100–240 V, 50/60 Hz
Stand By režim [W]: 0.3
Montáž na zeď: Vesa 100 × 100
Naklápění monitoru: -5° ~ 20° °
Barva: Černá
Rozměry (excl base, ŠxVxH mm): 539.47 x 320.94 x 37.6 mm
Rozměry (včetně základny): 419.8 x 540.1 x 186.8 mm
Hmotnost [kg]: 2.7 Kg
Obsah balení: VGA kabel
Záruka: 36 měs.
https://eu.aoc.com/cs/monitors/24b2xdm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitory 24 - 25 palců |
|---|---|
| Záruka: | 36;3 Roky |
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 4038986149617 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | černá |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Doba odezvy: | 4 ms |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP: | 0 počet |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 11.5 |
| Hmotnost: | 2,7 kg |
| Hmotnost jedn. balení: | 4.104 |
| Hmotnost přesná: | 2,7 kg |
| Hmotnost rozsah: | od 2,1 do 5 kg kg |
| Kód výrobce: | 24B2XDM |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast: | 3 000:1 statický |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 24B2XDM |
| Modelová řada: | AOC |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 75 Hz |
| Pivot: | Ne |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet pixelů na šířku: | 1920 |
| Počet pixelů na výšku: | 1080 |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 60x49x11.5 |
| Rozměry: | 419.8 x 540.1 x 186.8 ŠxVxH mm |
| Šířka jedn. balení: | 60 |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Úhlopříčka: | 23,8 ", 24" " |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro: | Nemá W |
| Výška jedn. balení: | 49 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36, 3 Roky |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Konektor VGA: | Ano D-Sub |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
