ARCTIC Freezer 36 CO – CPU Cooler for Intel Socket LGA1700 and AMD Socket AM4, AM5, Direct touch tec
Kód: 1M-ACFRE00122ADetailní popis produktu
ARCTIC Freezer 36 CO – tahoun chlazení CPU
Chladič ARCTIC Freezer 36 CO, který je kompatibilní s procesory AMD a Intel. Vyznačuje se vysokým výkonem a tichým chodem. Díky pokročilé konstrukci s hliníkovou horní deskou se postará se o nekompromisní chlazení a bezproblémové zakomponování do širokého spektra PC sestav. Podporuje jednoduchou montáž pomocí zacvakávacího systému, takže si s ním poradí začátečníci i ti, kteří hledají rychlý a snadný upgrade svého systému.

Chladič ARCTIC Freezer 36 CO je vybaven kuličkovými ložisky, která zvyšují odolnost ventilátorů a podporují náročný a nepřetržitý provoz. Žebra chladiče umožňují nasávat více chladného vzduchu a díky bočnímu proudění dosahuje ještě účinnější ventilace. Arctic ventilátor řady P dosahuje vysokého statického tlaku, což vede k lepšímu výkonu a airflow.

Tichý chladič pro procesory Intel i AMD je vybaven čtyřmi heatpipe a dvěma ventilátory o velikosti 120 mm s PWM regulací, díky které je možné regulovat rychlost otáček za minutu. Ventilátor disponuje kvalitním dvojitým kuličkovým ložiskem, které zajišťuje dlouhotrvající bezproblémový chod. K připojení slouží 4pin PWM konektor.
Chladič je dodáván s teplovodivou pastou ARCTIC MX-6 pro maximální odvod generovaného tepla.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Určení chladiče: pro CPU
Patice:
Intel: 1851, 1700
AMD: AM4, AM5
Otáčky ventilátoru: 200–1800 ot./min
Hlučnost: 22,5 dBA
Rozměry: 159 × 126 × 104 mm
Hmotnost: 890 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící podložky |
|---|---|
| Záruka: | 117.74193548387 měsíců |
| Hmotnost: | 1.23 kg |
| EAN: | 4895213704137 |
| Barva: | černá - stříbrná |
| Délka záruky: | 120 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 120 měsíce |
| Displej: | ne |
| Druh ložiska: | kuličkové |
| Heatpipe: | ano |
| Hmotnost: | 890 g, 1.23000 kg |
| Maximální hlučnost: | 22,5 dBA |
| Počet ventilátorů: | 2 |
| Podsvícení: | ne |
| PWM regulace: | ano |
| Rozměr ventilátoru: | 120 mm |
| Rozměry: | 159 × 126 × 104 mm |
| Typ chlazení: | vzduchem |
| Určení chladiče: | pro CPU |
| Výška: | 159 mm |
| Záruka: | 117.74193548387 měsíců |
| AMD Socket: | AM4, AM5 |
| Intel Socket: | LGA 1700, LGA 1851 |
| Max. otáčky ventilátoru: | 1800 ot./min. |
| Min. otáčky ventilátoru: | 200 ot./min. |
| Regulace: | PWM |
| Zpracováno: | Schváleno |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
