ASUS orig. adaptér AC65-00 65W USB Type-C Adapter
Kód: AT-185190332016Detailní popis produktu
ASUS AC65-00 65 W USB-C AdapterOriginální napájecí adaptér pro notebooky ASUS s výkonem 65 W a konektorem USB typu C. Technologie Power Delivery 3.0 přizpůsobuje parametry napájení připojenému zařízení. Délka kabelu je 2 metry. Samozřejmostí je ochrana proti přetížení, přepětí, přehřátí a zkratu na výstupu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup: 100-240 V AC, 50-60 Hz
Výstup: DC 5 V/ 3 A, 9 V/ 3 A, 15 V/ 3 A, 20 V/ 3,25 A
Max. výstupní výkon: 65 W
Konektor: USB typ C
Rozměry: 63 x 63 x 28,5 mm
Hmotnost: 218,6 g
Barva: černá
Kompatibilita:
B5302CEA, B5302FEA, B9400CEA, B9440UA, B9450CEA, B9450FA
C202XA, C203XA, C204EE, C204MA, C213SA, C214MA, C223NA, C302CA, C403NA, C423NA, C425TA, C433TA, C434TA, C436FA, C523NA, C536EA, CM1400FXA, CM3000DVA, CM3200FM1A, CM3200FVA, CM5500FDA, CR1100FKA, CT100PA, CX1100CNA, CX1101CMA, CX1400CNA, CX1500CKA, CX1500CNA, CX3400FMA, CX5500FEA, CX9400CEA, CZ1000DVA
Q408UG
S435EA
T102HA, T103HAF, T3300KA
UM3402YA, UM425IA, UM425UA, UM425UAZ, UM5302TA, UX325EA, UX325JA, UX325SA, UX325UAZ, UX3402ZA, UX363EA, UX363JA, UX370UA, UX371EA, UX391FA, UX392FA, UX392FN, UX393EA, UX393JA, UX425EA, UX425IA, UX425JA, UX425SA, UX425UA, UX425UAZ, UX425UG, UX435EA, UX435EAL, UX435EG, UX435EGL, UX482EA, UX482EG, UX490UA
X435EA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabely energie |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 4711387742129 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 12 měsíce |
| Druh příslušenství: | napájecí adaptér |
| Hmotnost: | 0.45000 kg, 218,6 g |
| Max. výkon zdroje: | 65 W |
| Napájecí konektor: | USB-C |
| Napájecí napětí: | 5 V, 20 V, 9 V, 15 V |
| Rozměry: | 63 × 63 × 28,5 mm |
| Typ nabíječky: | do sítě |
| USB typ C (počet): | 1 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Napájecí konektor (počet): | 1 |
| Originální | Alternativní: | originální |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Přívodní kabel: | nevyžadován |
| Zpracováno: | Schváleno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
