Asustor NAS AS3302T v2 2x HDDSEG1020
Kód: 1M-AS3302T V2 2HDDDetailní popis produktu
Asustor Drivestor 2 Pro Gen2 (AS3302T v2) + 2× Seagate IronWolf 4 TB
Cenově efektivní NAS ideální pro domácí použití nabízí atraktivní šasi, které z něj činí elegantní doplněk každého prostoru. Zařízení pohání čtyřjádrový procesor 1,7 GHz s pamětí DDR4 o velikosti 2 GB. Síťové připojení zajišťuje jeden 2,5 GbE RJ-45 port a k dispozici jsou také tři USB konektory. Pro ukládání dat jsou připraveny dvě šachty na disky o velikosti až 18 TB. Operační systém ADM nabízí intuitivní uživatelské prostředí pro snadnou správu a sdílení souborů napříč platformami. Samozřejmostí je 256bitové šifrování AES. Tento model je vybaven zdrojem s výkonem 65 W.
Součástí balení jsou dva pevné disky Seagate IronWolf 4 TB.
Pevný disk řady IronWolf je určený pro použití v datových uložištích NAS. Tento model o velikosti 3,5" nabízí kapacitu 4 TB a vyrovnávací paměť 256 MB.
Služba pro případ neočekávané ztráty dat Seagate Rescue na 3 roky zdarma.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Síťové úložiště NAS (AS3302T v2)
Procesor: Realtek RTD1619B, 4 jádra, 1,7 GHz
Systémová paměť: 2 GB DDR4, 8 GB eMMC
Počet pozic pro disky: 2× SATA III, 2,5"/3,5", SSD/HDD
LAN rozhraní: 1× RJ-45 2,5 GbE
Porty: 3× USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
Hmotnost: 1,6 kg
HDD (2× Seagate IronWolf 4 TB)
Kapacita: 8 TB (2× 4 TB)
Formát disku: 3,5"
Rozhraní: SATA III
Vyrovnávací paměť: 256 MB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Datové uložiště |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8596460631486 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky: | 36 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 36 měsíce |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Formát HDD: | 2,5", 3,5" |
| HDD kapacita: | 8000 GB |
| Hmotnost: | 1600 g, 2.60000 kg |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rozměry: | 230 × 170 × 114 mm |
| USB 3.0 (počet): | 3 |
| Záruka: | 36 měsíců |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Max. kapacita disků: | 18 TB |
| SATA III (počet): | 2 |
| Zpracováno: | Schváleno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
