Baterie do naslouchadel GP ZA13 (PR48), 6 ks
Kód: EO-1044001306Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.001 kg |
| EAN: | 4043752445961 |
| Hmotnost: | 0,8 g |
| Chemické složení: | zinkovzdušné |
| Kapacita: | 290 mAh (při zátěži 625 Ohm) |
| Kategorie/řada: | Hearing Aid |
| Max. skladovatelnost: | 3 roky |
| Možnost nabíjení: | ne |
| Napětí: | 1,45 V |
| Počet nabíjecích cyklů: | nenabíjecí |
| Prodejní obal: | 6 ks, blistr |
| Provozní teplota: | -10 °C až +50 °C |
| Rozměr: | 7,9 × 5,4 mm |
| Typ: | GP ZA13 (7000ZD, PR48) |
| Velikost baterie: | – |
| Značka: | GP |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
