Be quiet! / ventilátor Pure Wings 2 High-Speed / 140mm / PWM / 4-pin / 37,3dBa
Kód: 1M-BL083Detailní popis produktu
Be quiet! Pure Wings 2 High-Speed PWM 140 mmVysokorychlostní ventilátor Pure Wings 2 je díky extrémně vysokému tlaku vzduchu ideální volbou pro výkonné systémy chlazené vodou a vzduchem.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rychlost ventilátoru: 1600 ot./min
Konektor: 4-pin
Hlučnost: max. 37,3 dBA
Průtok vzduchu: 94,2 CFM
Rozměry: 140 x 140 x 25 mm
Barva: černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladiče a ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.193 kg |
| EAN: | 4260052186855 |
| Barva: | černá |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Délka záruky: | 36 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 36 měsíce |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Druh ložiska: | Rifle |
| Hmotnost: | 0.19300 kg |
| Maximální hlučnost: | 37,3 dBA |
| PWM regulace: | ano |
| Rozměr ventilátoru: | 140 mm |
| Rozměry: | 140 × 140 × 25 mm |
| Určení chladiče: | pro skříň |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Zpracováno: | Schváleno |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
