BROTHER laser HL-L9470CDN 40 str. / barevný displej / ethernet / NFC / duplex / mobilní tisk / 1GB
Kód: AT-31700559Detailní popis produktu
Profesionální barevná laserová tiskárna s prémiovými možnostmi manipulace s papírem
Vysoce kvalitní, nákladově efektivní profesionální barevný tisk s prvotřídními výsledky. Toto zařízení bylo vyvinuto pro podnikání a je navržené pro dosažení profesionálního výkonu s vysokorychlostním lesklým barevným tiskem, na který se můžete spolehnout a flexibilitou pro přizpůsobení potřebám vaší firmy.
*Elektrofotografický laser
* Ovládací panel: 8,76 cm barevný dotykový LCD
Formát tiskárny: A4
Rozlišení [DPI]: 2 400 dpi (2 400 x 600 dpi), 600 x 600 dpi
Rychlost tisku [str/min]: Až 40 ppm (stran za minutu)
Tisk první strany [sec]: Méně než 10 sekund z režimu připravenosti
Max. měsíční zatížení [str]: Až 15 000 stránek za měsíc
Paměť [MB]: 1 GB interní, 8 GB externí
Oboustranný tisk: ano
Kapacita zásobníku [str]:
Vstup papíru
*Standardní zásobník (Z1): 520 listů papíru
*Deskový podavač: 100 listů, 15 obálek
Výstup papíru
*250 listů tiskem dolů
*1 list tiskem nahoru (rovný průchod papíru)
Rozhraní:
*Lokální rozhraní: Vysokorychlostní USB 2.0, USB 2.0 Host (přední / zadní)
*Drátové síťové rozhraní: GigE (10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T
*Mobilní tisk: Tisk z mobilního zařízení do tiskárny Brother
*Bezdrátové síťové rozhraní: 2,4 GHz: IEEE 802.11b/g/n, 5 GHz: IEEE 802.11a/n (režim Infrastruktura), vertikální párování
*Wi-Fi Direct: Bezdrátový tisk bez nutnosti použití bezdrátového přístupového bodu (podpora automatické a ruční metody)
Tiskové jazyky: PCL5e, PCL5c, PCL6, (PCL XL třída 3.0), BR-Script3, PDF verze 1.7, XPS verze 1.0
Kapacita startovacího toneru [str]: Tonery v dodávce: 1 x 12 000 stran (BK), 3 x 9 000 stran (CMY)
Skener: Ne
Fax: Ne
Spotřeba [W]: Tisk 770 W
Spotřeba StandBy [W]: Spánek: 15,6 W
Hlučnost [dB]: Tisk 6,88 BA
Rozměry: 442 x 541 x 40,3 mm
Hmotnost [kg]: 29,4 kg
Obsah balení: Přístroj, tonery, jednotka fotoválce, pás, odpadní nádobka, napájecí kabel, stručný návod k obsluze, záruční list (propojovací kabel do PC NENÍ součástí dodávky)
Záruka: 24 měs.
https://www.brother.ie/printers/laser-printers/hl-l9470cdn
Garance Brother - 3 roky záruky po registraci (Záruční podmínky a ujednání): https://www.brother.cz/support/warranty/warranty-terms-and-conditions
Související dokumenty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tiskárny laserové a LED barevné |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 34.6 kg |
| EAN: | 4977766813976 |
| Barevný tisk: | ano |
| Barva: | Bílá |
| Bezdrátové připojení: | ano |
| Bezokrajový tisk: | ne |
| Čtečka paměťových karet: | ne |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 24 měsíce |
| Displej: | ano |
| Domácnost: | ne |
| Doporučená tisková zátěž: | 15000 str./měsíc |
| Dotykový displej: | ano |
| Drátové připojení: | ano |
| Fax: | ne |
| Formát tiskárny: | A4 |
| Hmotnost: | 22,8 kg, 34.60000 kg |
| Integrovaný zásobník papíru: | ano |
| Kancelář: | ano |
| Kopírování: | ne |
| Oboustranný tisk - autoduplex: | ano |
| Oboustranný tisk - ruční duplex: | ne |
| OCR: | ne |
| Papír 10 × 15 cm: | ano |
| Papír 13 × 18 cm: | ano |
| Papír 9 × 13 cm: | ano |
| Papír A0: | ne |
| Papír A1: | ne |
| Papír A2: | ne |
| Papír A3+: | ne |
| Papír A4: | ano |
| Papír A5: | ano |
| Papír A6: | ano |
| Pevný disk: | ne |
| Pohotovostní spotřeba: | 15,6 W |
| Potisk CD/DVD: | ne |
| Přenosné: | ne |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rozlišení tisku: | 2400 × 600 dpi |
| Rozměry: | 541 × 442 × 403 mm |
| Rychlost tisku barevně: | 40 str./min. |
| Rychlost tisku čb: | 40 str./min. |
| Síťové připojení: | ano |
| Spotřeba: | 770 W |
| Spotřeba max.: | 770 W |
| Technologie tisku: | laser |
| Úhlopříčka: | 3,45 " |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB vstup: | ano |
| Velikost paměti: | 1 GB |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
