Canon inkoustová náplň CLI-8Y/ žlutá
Kód: 1M-0623B001Detailní popis produktu
Canon CLI-8Y žlutáZnačková náplň pro inkoustovou tiskárnu Canon zajistí maximální kvalitu tisku.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: Canon PIXMA iX4000, iX5000, iP3300, iP3500, iP4200, iP4200x, iP4300, iP4500, iP4500x, iP5200, iP5200R, iP5300, iP6600D, iP6700D, MP500, MP510, MP520, MP520x, MP530, MP600, MP600R, MP610, MP800, MP800R, MP810, MP830, MX700, MX850, Pro9000, Pro9000 Mark II
Barva: žlutá
Objem: 13 ml
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkousty a refill sady |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.043 kg |
| EAN: | 4960999641768 |
| Alternativní / originální: | originální |
| Barva náplně: | žlutá |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 6 měsíce |
| Druh náplně: | inkoustová náplň |
| Fotonáplň: | ne |
| Hmotnost: | 0.04300 kg |
| Kompatibilita: | s tiskárnami Canon |
| Objem náplně: | 13 ml |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Zpracováno: | Schváleno |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
