Canon inkoustová náplň PGI-520Bk/ černá
Kód: 1M-2932B001Detailní popis produktu
Canon PGI-520Bk černáOriginální inkoustová náplň do tiskárny Canon.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: Canon PIXMA iP3600, iP4600, iP4700, MP540, MP550, MP560, MP620, MP630, MP640, MP980, MP990, MX860, MX870
Barva: černá
Objem: 19 ml
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkousty a refill sady |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.054 kg |
| EAN: | 4960999577456 |
| Alternativní / originální: | originální |
| Barva náplně: | černá |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 6 měsíce |
| Druh náplně: | inkoustová náplň |
| Hmotnost: | 0.05400 kg |
| Objem náplně: | 19 ml |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Zpracováno: | Schváleno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
