Cisco CBS220-24P-4G-EU REFRESH
Kód: AT-51314S1146RF
Neohodnoceno
Skladem u dodavatele (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Alternativní označení produktu: „CBS220-24P-4G-EU“; „CBS220-24P-4G-EU-RF“ ; „CBS220-24P-4GEU-RF“
CBS220-24P-4G - Cisco Business 220 Ethernet Switch
PARAMETRY
Přepínací kapacita: 56 Gbps
Porty: 24x Gigabit ethernet RJ-45, 4x Gigabit ethernet SFP
Tabulka Mac adres: až 8 192 MAC adres
Seskupení portů: až 8 portů na skupinu
VLAN: podpora až 256 virtuálních lokálních sítí současně
Rámec Jumbo: až 9 216
PoE: Ano
Tlačítko: Reset
LED: System, Akce, Rychlost
Flash: 64 MB
CPU memory: 256 MB
Vyrovnávací paměť paketů: 4.1 Mb
Rozměry: 440 x 257 x 44 mm
Hmotnost: 4.07 kg
Napájení: interní 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Operační teplota: 0 - 50°C
Skladovací teplota: -20°C až +70°C
Provozní vlhkost: 10% až 90%
Spotřeba energie: 110V=30,2W; 220V=30,4W
Počet ventilátorů: 2
MTBF (hodin): 587,473
Obsah balení:
- Cisco Business 220 switch
- Napájecí kabel nebo adaptér
- Montážní sada
- Instalační příručka
Držáky pro montáž do racku jsou součástí balení
Související dokumenty
Doplňkové parametry
Kategorie: Kabely PC a sítě
Záruka: 36
Hmotnost: 6.012 kg
EAN: 0889728502757
DP: 0 ks počet
DP počet: 0
HDMI: 0 počet
Hloubka jedn. balení: 11
Hmotnost jedn. balení: 6.012
Kód výrobce: CBS220-24P-4GEU-RF
Konektor DisplayPort: Ne
Konektor HDMI: Ne
Management: Smart switch
Obsahuje switch: Ano
Počet kusů jedn. balení: 1
Počet LAN portů: 24
POE: Ano, Out (výstup)
Rozměr xyz jedn. balení: 57.8x41.9x11
Rychlost LAN max.: 1 Gbps
Šířka jedn. balení: 57.8
Typ balení jedn. balení: Balitelné
Výška jedn. balení: 41.9
Záruka: 36
Fanless switch: Ne
Optika: Ano
Počet SFP+ portů: 4
PoE In standard: Nepodporuje
PoE Out standard: 802.3at (max. 33,6W) - PoE+