COB LED+LED nabíjecí svítilna P4546, 500 lm, 2000 mAh
Kód: EO-1450000580Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítilny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8592920157817 |
| Barva: | zeleno-černá |
| Baterie součástí balení: | ano |
| Doba nabíjení: | 3 h |
| Doba svícení: | 2,5–6 h |
| Doba svícení detail: | COB LED 100 % – 2,5 h, COB LED 40 % – 6 h, LED – 5,5 h |
| Dosvit: | COB LED 100 % – 30 m, COB LED 40 % – 20 m, LED – 20 m |
| Fokus: | ne |
| Hmotnost: | 280 g |
| LED indikace nabíjení: | ano |
| LED indikace stavu akumulátoru: | ano |
| Materiál: | Plast |
| Maximální dosvit: | 30 m |
| Maximální světelný tok: | 500 lm |
| Nabíjecí: | ano |
| Napájení: | Li-Ion |
| Nárazuvzdornost: | ano |
| Počet režimů svícení: | 3 |
| Prodejní obal: | 1 ks, krabice |
| Příslušenství: | USB kabel |
| Režimy svícení: | COB LED 100 %, COB LED 40 %, LED |
| Rozměr: | 48 × 30 × 207 mm |
| Speciální funkce: | rychlé vypnutí, ochrana baterie |
| Světelný tok: | COB LED 100 % – 500 lm, COB LED 40 % – 200 lm, LED – 100 lm |
| Typ baterie: | 2 000 mAh/3,7 V |
| Typ napájecího konektoru: | USB-C |
| Voděodolnost: | ano (IP54) |
| Vybavení: | otočná rukojeť, 1× hák, 1× magnet |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Zdroj světla: | COB LED + LED |
| Značka: | EMOS |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
