D-Link DGS-1100-05PDV2 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch with 1 PD port
Kód: AT-512024780
Neohodnoceno
Skladem u dodavatele (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
D-Link DGS-1100-05PD 5-port Gigabit PoE Powered Smart switch
Popis
D-Link DGS-1100v2 je nová generace Gigabit Smart řízených přepínačů určených pro malé a střední podniky (SMB), pracovní skupiny (workgroup) a kanceláře (SOHO). Model DGS-1100-05PDv2 je kompaktní 5-portový 10/100/1000M switch napájený přes PoE dle standardů 802.3af/802.3at, nelze napájet pomocí externího adaptéru či ze zdroje 230V. Switch podporuje funkci PoE Pass Through pro napájení až dvou připojených zařízení dle PoE 802.3af, s celkovým PoE výkonem max. 18W při napájení switche z 802.3at PoE+ nebo max. 8W při napájení switche z 802.3af PoE. Switch je osazen 5 metalickými porty 1000Base-T RJ-45, kde jeden port je PoE-PD (PoE Powered Device) a dva porty jsou PoE-PSE (Power Sourcing Equipment).
Záruka:
Služba NBD v ceně:
Související odkazy
Související dokumenty
Doplňkové parametry
Kategorie: Kabely PC a sítě
Záruka: 10000
Hmotnost: 0.582 kg
EAN: 0790069453298
Hloubka jedn. balení: 5.6
Hmotnost jedn. balení: 0.582
Kód výrobce: DGS-1100-05PDV2
Počet kusů jedn. balení: 1
Počet LAN portů: 5
POE: Ano, Out (výstup)
Rozměr xyz jedn. balení: 14.2x21.5x5.6
Rychlost LAN max.: 1 Gbps
Šířka jedn. balení: 14.2
Typ balení jedn. balení: Balitelné
Výška jedn. balení: 21.5
Záruka: 10000
Fanless switch: Ano
Materiál produktu: Kov
PoE In standard: Nepodporuje
PoE Out standard: 802.3at (max. 33,6W) - PoE+
PoE power budget: Do 100 W
PoE standard: 802.3af (max. 15,4W) - PoE