DELL AW3423DWF Alienware curved / 34" LED/ 21:9/ WQHD/ 3440 x 1440/ 4x USB/ 2x DP/ HDMI/ OLED/ 3Y Basic on-site
Kód: AT-D-M-AW3423DWFDetailní popis produktu
Dell Alienware AW3423DWF – QD-OLED displej pro hráče i tvůrce
Herní monitor Dell Alienware AW3423DWF s technologií Quantum Dot Display vyprodukuje špičkové barvy a jas. Ve spojení s pokrytím 149 % sRGB barevné palety poskytuje široký barevný rozsah a na ploše 34,18" vykreslí i velmi jemné odstíny. Monitor Dell Alienware AW3423DWF nezabrzdí ani při akčních scénách, přestřelkách či závodních hrách díky obnovovací frekvenci 165 Hz a technologii AMD FreeSync Premium Pro.

Vůbec nejrychlejší doba odezvy 0,1 ms produkuje dokonale plynulý obraz pro hraní a zachycení jakéhokoli pohybu hladce a bez trhání. Veškerou grafiku při hraní her, editaci a tvůrčí činnosti zachytíte s naprostou čistotou. Moderní technologie jsou vměstnány do monitoru s QD-OLED displejem a jemným zakřivením. Kromě elegantního designu podporuje také přirozené zorné pole pro příjemnější sledování.

Tvůrci obsahu i profesionální vývojáři jistě ocení přítomnost nového Creator Mode režimu a možnost výběru mezi nativním DCI-P3 a barevným prostorem sRGB. Při dlouhodobé činnosti s vizuálním obsahem si oblíbíte technologii Comfort View Plus, která potlačuje intenzitu modrého světla bez snížení kvality barev. Samozřejmostí je také pestrá nabídka konektorů, která přináší pestré možnosti připojení a práce s celou řadou periferních zařízení.

Herní prohnutý OLED monitor s úhlopříčkou 34,18" nabízí rozlišení 3440 × 1440 bodů s poměrem stran 21 : 9, jasem 250 cd/m2, dobou odezvy 0,1 ms a pokrytím 149 % sRGB barevné palety. Příjemné jsou také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Obnovovací frekvence 165 Hz spolu s podporou technologie AMD FreeSync Premium Pro nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. K dispozici jsou také čtyři porty USB 3.0. Zajisté potěší otočný podstavec a výšková stavitelnost. Nechybí ani nastavitelné podsvícení AlienFX ve škále až 16,8 milionů barev.
Součástí balení je DisplayPort, USB a DisplayPort na USB-C kabel.
Na tento produkt je poskytována záruka 3 roky Basic on-site.
Oprava v rámci tohoto záručního servisu probíhá kdekoliv po celé ČR.
Nemusí to být ani v sídle firmy – můžete být na dovolené, na služební cestě, nezáleží na tom.
Stačí zavolat na tel. číslo +420 774 765 521, nahlásit výrobní číslo a závadu a DELL již vše zařídí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: OLED
Úhlopříčka: 34,18"
Poměr stran: 21 : 9
Rozlišení: 3440 × 1440
Kontrastní poměr: 1000000 : 1
Doba odezvy: 0,1 ms
Rozhraní: 2× DisplayPort, 1× HDMI, 4× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 1× audio výstup, 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
Za jakých podmínek Dell mění monitory (tolerance vadných pixelů):
Směrnice pro pixely (pdf)
Směrnice pro pixely (online)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitory 31 - 40 palců |
|---|---|
| Záruka: | 36;3 Roky |
| Hmotnost: | 6.27 kg |
| EAN: | 5397184657157 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | černá |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Doba odezvy: | 0,1 ms |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 2 |
| Formát obrazu: | Panorama - 21:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| HDR: | HDR |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 27 |
| Hmotnost: | 6,27 kg |
| Hmotnost jedn. balení: | 15.500 |
| Hmotnost přesná: | 6,27 kg |
| Hmotnost rozsah: | od 5,1 do 10 kg kg |
| Kód výrobce: | 210-BFRQ |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast: | 1 000 000:1 statický |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | AW3423DWF |
| Modelová řada: | Dell Alienware |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 165 Hz |
| PIP: | Ano Picture in Picture |
| Pivot: | Ne |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet pixelů na šířku: | 3440 |
| Počet pixelů na výšku: | 1440 |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení: | 3440x1440 šxv |
| Rozlišení - standard: | UW-QHD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 97x48x27 |
| Rozměry: | 815,25 x 364,15 x 127,11 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,23 mm |
| Spotřeba energie: | 34 W |
| Šířka jedn. balení: | 97 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Typ obrazovky: | OLED/AMOLED |
| Úhlopříčka: | 34,2 " |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro: | Nemá W |
| Výška jedn. balení: | 48 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36, 3 Roky |
| Způsob použití: | Herní |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 1000 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 501 - 1000 |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Úhlopříčka rozsah: | 33" - 40" |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
