DELL napájecí AC adaptér 130W/ 3-pin/ konektor 4.5mm/ pro Precision M5510/ M5520/ M3800/ XPS 15 9530/ 9550/ 9560
Kód: 1M-450-AGNSDetailní popis produktu
130 wattový napájecí adaptér Dell umožňuje práci s notebookem a nabíjení baterie z elektrické sítě. Napájecí adaptér už nemusíte nosit mezi domovem a kanceláří. Pořiďte si k notebooku druhý adaptér, jeden nechávejte v kanceláři a s druhým pracujte doma nebo na cestách. 130 wattový napájecí adaptér Dell™ umožňuje práci s notebookem a nabíjení baterie z elektrické sítě. Tento produkt byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud jej použijete v počítači Dell, vztahuje se na něj technická podpora společnosti Dell.
Vlastnosti
* Typ zařízení: Napájecí adaptér
* Příkon: 130 W
* Velikost stejnosměrného konektoru: 4,5 mm
Kompatibilita
* Dell Precision 5510
* Dell Precision 5520
* Dell Precision M3800
* Dell XPS 14Z L412Z
* Dell XPS 15 (7590)
* Dell XPS 15 (9530)
* Dell XPS 15 (9550)
* Dell XPS 15 (9560)
* Dell XPS 15 (9570)
* Dell XPS 15 L521X
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabely energie |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.458 kg |
| EAN: | 5397184115213 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 12 měsíce |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Druh příslušenství: | napájecí adaptér |
| Hmotnost: | 0.45800 kg |
| Max. výkon zdroje: | 130 W |
| Napájecí konektor: | DC jack (4,5 × 3,0 mm) |
| Typ nabíječky: | do sítě |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Napájecí konektor (počet): | 1 |
| Originální | Alternativní: | originální |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Přívodní kabel: | ano |
| Zpracováno: | Schváleno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
