DICOTA batoh pro notebook Backpack Plus SPIN / 14-15,6"/ černý
Kód: 1M-D31736Detailní popis produktu
DICOTA Plus SPINLehký batoh na notebook do úhlopříčky 15,6" se sportovním designem je ideální pro studenty a cyklisty. Široké popruhy a prodyšná záda batohu vám přinesou zvýšený komfort z jeho užívání. Uvnitř batohu se nachází vycpávka, která se perfektně přizpůsobí tvarům vašeho zařízení a zamezí tak jeho poškození. Do batohu můžete díky kapsám umístit také telefon, tablet a další příslušenství. Batoh je vyrobený z odolného materiálu odpuzujícího vodu, díky kterému udrží vaše zařízení v bezpečí za každého počasí. Navíc batoh disponuje odnímatelnou pláštěnkou s reflexním logem DICOTA.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro notebooky: 14 - 15,6"
Materiál: polyester 600D
Barva: černá
Objem: 27 l
Rozměry: 460 x 320 x 220 mm
Rozměry - vnitřní: 385 x 265 x 40 mm
Hmotnost: 640 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Batohy a brašny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.888 kg |
| EAN: | 7640158669211 |
| Barva: | černá |
| Barva brašny: | Černá |
| Brašna pro 14" ntb: | Ano |
| Brašna pro 15" ntb: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 15.3 |
| Hmotnost jedn. balení: | 0.888 |
| Kód výrobce: | D31736 |
| Materiál brašny: | Polyester |
| Max. rozměr brašny: | 15,6 " |
| Min. rozměr brašny: | 14 " |
| Ochrana proti nárazu brašny: | Polstrování |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 42.3x59.5x15.3 |
| Šířka jedn. balení: | 42.3 |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ brašny: | Batoh |
| Vnitřní rozměr brašny - H: | 40 mm |
| Vnitřní rozměr brašny - Š: | 385 mm |
| Vnitřní rozměr brašny - V: | 265 mm |
| Voděodolnost vnější brašny: | Pláštěnka |
| Výška jedn. balení: | 59.5 |
| Záruka: | 0 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
