Endorfy ventilátor Stratus 120 PWM ARGB / 120 mm
Kód: 1M-EY4A008Detailní popis produktu
Když váš počítač lapá po dechu, nastartujte osvětlený ventilátor Stratus 120 PWM ARGB - a užijte si ticho, protože s tímto drsňákem na palubě můžete z počítače vyždímat poslední šťávu bez nepříjemných zvuků na pozadí. Jedná se o relativně malý (12 cm) ventilátor s volitelným polopasivním režimem. Jednoduše řečeno - poskytuje vysokou kulturu provozu i v náročných podmínkách, takže se teple oblečte, protože se rychle ochladí.
Endorfy Stratus 120 PWM ARGB
Rozměry ventilátoru: 120×120×25 mm
Ložisko ventilátoru: FDB
Otáčky ventilátoru: 200 (±100) - 1400 (±10 %) ot./min.
Regulace (otáček): PWM
Konektor (ventilátor): 4-pinový (samice)
Napětí (ventilátor): 12 V
Proud (ventilátor, špička): 12 V 0.25 A
Ovládání (LED): ARGB
Konektor (LED): 3-pinový (samice)
Napětí (LED): 5 V
Proud (LED, špičkový): 5 V 0.30 A
MTBF: 80 000 h
Záruka: 60 měsíců
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladiče a ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 0.161 kg |
| EAN: | 5903018666013 |
| Barva: | černá |
| Barva podsvícení: | RGB |
| Délka záruky: | 72 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 72 měsíce |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Druh ložiska: | FDB |
| Hmotnost: | 0.16100 kg, 132,5 g |
| Maximální hlučnost: | 24,1 dBA |
| PWM regulace: | ano |
| Rozměr ventilátoru: | 120 mm |
| Rozměry: | 120 × 120 × 25 mm |
| Určení chladiče: | pro skříň |
| Záruka: | 72 měsíců |
| Max. otáčky ventilátoru: | 1400 ot./min. |
| Min. otáčky ventilátoru: | 200 ot./min. |
| Průtok vzduchu: | 45,43 CFM |
| Regulace: | PWM |
| Zpracováno: | Schváleno |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
