EUROCASE univerzální napájecí adaptér 96W (od 12V) 9 koncovek
Kód: 1M-NAEC-YH-4096Detailní popis produktu
Eurocase adaptér 96 WAdaptér má ochranu proti přetížení a zkratu výstupu. Ruční volba výstupního napětí posuvným přepínačem s LED indikací. 9 výměnných koncovek umožňujících připojení naprosté většiny notebooků a netbooků. Obsahem balení je napájecí adaptér, síťový kabel a sada výměnných koncovek 9 ks
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup: 110–240 V AC
Výstup: 12/15/16/18/19/20/24 V DC
Výstupní výkon: 96 W max.
Rozměry: 58 × 35 × 17 mm
Přehled koncovek
(průměr vnější/vnitřní/délka)
7,9/5,6/12 mm (černá)
6,5/4,3/9,5 mm (černá)
6,3/3/12 mm (zelená)
5,5/2,5/12 mm (bílá)
5,5/2,1/12 mm (modrá)
5,5/1,7/12 mm (žlutá)
4,75/1,7/9,5 mm (žlutá)
3,9/1,4/12 mm (žlutá)
3,4/1,4/12 mm (červená)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592522045246 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 24 měsíce |
| Druh příslušenství: | napájecí adaptér |
| Hmotnost: | 0.20000 kg |
| Max. výkon zdroje: | 96 W |
| Napájecí konektor: | DC jack (7,4 × 5,0 mm), DC jack (3,4 × 1,4 mm), DC jack (3,9 × 1,4 mm), DC jack (4,75 × 1,7 mm), DC jack (5,5 × 1,7 mm), DC jack (5,5 × 2,1 mm), DC jack (5,5 × 2,5 mm), DC jack (6,3 × 3,0 mm), DC jack (6,5 × 4,3 mm) |
| Typ nabíječky: | do sítě |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Napájecí konektor (počet): | 1 |
| Originální | Alternativní: | alternativní |
| Přívodní kabel: | ano |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
