EZVIZ signální světlo s 3MP kamerou HGC2
Kód: 1M-CS-HGC2-R100-8H3HFLDetailní popis produktu
EZVIZ HGC2
Výstražné světlo s kamerou pro vratové pohony EZVIZ.
Maják s kamerou HGC2 je navržen pro spolupráci se všemi bránovými pohony EZVIZ. Výstražné světlo signalizuje aktivitu brány a zvyšuje bezpečnost pro vás i návštěvy, zatímco připojená kamera zaznamenává vše, co se v okolí děje. Máte tak přehled o bráně, i když nejste doma.
Kamera nabízí ostré živé sledování a nahrávání v rozlišení 2K (2048 × 1536 px), pokročilá detekce pohybu osob zajišťuje přesná upozornění při jakémkoli detekovaném pohybu. Přizpůsobitelná detekční zóna umožňuje definovat konkrétní oblasti pro monitorování. Všechny funkce lze ovládat a spravovat z aplikace EZVIZ.
- Rozlišení 2K s 3Mpx snímačem (2048 × 1536 px) pro ostré záznamy
- Inteligentní detekce pohybu osob a detekce zdržování se v oblasti
- Obousměrná komunikace pro rozhovor s návštěvami přímo z aplikace
- Podpora microSD karet až do kapacity 512 GB pro lokální ukládání záznamů
- Odolná konstrukce IPX5 pro provoz při teplotách -30 až +55 °C
- IR-cut filtr s automatickým přepínáním pro den i noc
- Jednoduché 2drátové připojení s digitálním přenosem signálu
- Manuálně nastavitelné otáčení a náklon kamery pro optimální záběr
- Ovládání otevírání a zavírání brány přímo ze stránky kamery v aplikaci
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozlišení: 2048 × 1536 px (3 Mpx)
Den/noc: IR-cut filtr s automatickým přepínáním
Detekce: inteligentní detekce pohybu osob, detekce zdržování
Připojení: 2drátové kabelové připojení s digitálním přenosem
Úložiště: microSD karta až 512 GB
Audio: dvousměrná komunikace
Ovládání kamery: manuální otáčení a náklon
Krytí: IPX5
Provozní teplota: -30 až +55 °C
Vlhkost: ≤ 95 % (nekondenzující)
Rozměry: 138 × 90 × 90 mm
Hmotnost: 314 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 6941545639383 |
| Alarm: | světelný |
| Alarm vstup/výstup: | ne |
| Audio vstup/výstup: | ne |
| Barva: | Šedá |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 24 měsíce |
| Detekce: | pohybu, postav/y |
| Detekce pohybu: | Ano |
| Drátové připojení: | ano |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Druh příslušenství: | kamera |
| Hák - detailní nastavení: | 321037 |
| Hmotnost: | 0.60000 kg, 314 g, 0,314 kg |
| Motorický zoom a autofocus: | ne |
| Napájení: | do sítě |
| Napájení zařízení: | externí adaptér |
| Noční vidění: | ne |
| Objektiv: | pevný |
| PIR: | ne |
| Podpora 4G/LTE: | ne |
| Podpora 5G: | ne |
| Podpora ePoE: | ne |
| Podpora POE: | ne |
| Podporované OS: | Android, iOS |
| Použití v exteriéru: | ano |
| Přísvit kamery: | ne |
| PTZ ovládání: | ne |
| Rotace: | ne |
| Rozlišení obrazu kamery: | 2048 × 1536 px |
| Rozlišení výstupu: | 3,0 Mpx |
| Rozměry: | 138 × 90 × 90 mm |
| Slot pro paměťovou kartu: | ano |
| Tvarový typ: | speciální |
| Typ objektivu: | pevný |
| Typ úložiště: | SD |
| Vestavěný mikrofon: | ano |
| WDR: | ne |
| Wi-Fi: | ne |
| Záruka: | 24 měsíců |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Jazyk aplikace: | angličtina, čeština |
| Kompatibilní aplikace: | EZVIZ |
| LED reflektor: | ano |
| Notifikace: | mobilní |
| Zoom: | ne |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Zvuk: | vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
