FELLOWES skartovač 425 Ci/ křížový řez 4x30 mm/ objem koše 114 l/ stupeň utajení P-4 (důvěrné)/ černý
Kód: 1M-FELSH425CIDetailní popis produktu
Fellowes 425CiSkartovačka s křížovým řezem, která dokáže pojmout až 32 listů papíru najednou. Je také vhodná pro skartování plastových karet a CD disků. Vysoce kvalitní nože vyrobené z oceli si poradí i s kancelářskými sponkami. Skartovačka je vybavena senzorem pro automatické zastavení při naplnění odpadního koše, zablokování nebo přehřátí. Senzor bezpečnosti SAFE SENSE automaticky zastaví skartovací stroj při dotyku rukou v oblasti vstupního otvoru.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ řezu: křížový
Šířka vstupu: 305 mm
Šířka řezu: 4× 30 mm
Rychlost řezu: 4 m/min
Formát: A4
Bezpečnostní úroveň podle NBÚ: 2 - důvěrné
Bezpečnostní stupeň DIN: P4, T4, O3
Objem odpadního koše: 114 l
Barva: černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skartovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 72.9 kg |
| EAN: | 50043859627320 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 24 měsíce |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Formát: | A4 |
| Hák - detailní nastavení: | 334922 |
| Hmotnost: | 72.90000 kg, 67 kg |
| Kapacita: | 32 listů |
| Rozměry: | 955 × 558 × 508 mm |
| Stupeň zabezpečení: | 4 DIN |
| Šířka řezu: | 4 × 30 mm |
| Typ řezu: | křížový |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Zpracováno: | Schváleno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
