FELLOWES skartovač AutoMax 200 M/ křížový mikrořez 2x14 mm/ objem koše 32 l/ certifikát NBÚ/ stupeň utaj. P-5 (tajné)
Kód: 1M-FELSHAM200MDetailní popis produktu
Fellowes AutoMax 200 MSkartovačka s křížovým mikrořezem. Dokáže pojmout až 10 listů papíru A4 najednou, nebo skartovat až 200 listů za pouhých 5 minut, kdy stačí pouze vložit dokumenty do podavače a stisknout tlačítko. Systém Accufeed zajišťuje bezproblémové automatické ničení lesklého papíru, oboustranných výtisků, pomačkaných dokumentů či až 20 listů sešitých v rohu kancelářskými sponkami nebo svorkami. Nabízí také možnost ničení platebních karet, vícekrát složených dokumentů a reklamní poštu v obálkách. Díky funkci Sleep Mode se zařízení po 2 minutách nečinnosti automaticky vypne.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ řezu: křížový mikrořez
Šířka vstupu: 220 mm
Šířka řezu: 2× 14 mm
Rychlost řezu: 3 m/min
Formát: A4
Bezpečnostní úroveň podle NBÚ: 3 - tajné
Bezpečnostní stupeň DIN: P5, T5
Objem odpadního koše: 32 l
Barva: černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skartovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 19.28 kg |
| EAN: | 50043859726627 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 24 měsíce |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Formát: | A4 |
| Hák - detailní nastavení: | 334922 |
| Hmotnost: | 19.28000 kg, 15,7 kg |
| Kapacita: | 10 listů |
| Rozměry: | 545 × 515 × 345 mm |
| Stupeň zabezpečení: | 5 DIN |
| Šířka řezu: | 2 × 14 mm |
| Typ řezu: | křížový |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Zpracováno: | Schváleno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
