Fóliovník CAROTA vyztužená fólie 92x92x92cm PE
Kód: CS-22092Detailní popis produktu
Zahradní foliovník CAROTA je praktické řešení pro ochranu rostlin, předpěstování sazenic a prodloužení pěstitelské sezóny. Kompaktní rozměry jej předurčují pro použití na zahradě, balkoně i terase.
Foliovník je vyroben z PE fólie s výztužnou mřížkou a UV ochranou Level 3, která pomáhá vytvářet vhodné mikroklima pro růst rostlin a zároveň chrání před nepříznivými vlivy počasí. Vstupní otvor se zapínáním na zip umožňuje snadný přístup a pohodlnou manipulaci s rostlinami. Otevřený vstup lze navíc zajistit pomocí šňůrek pro lepší ventilaci a pohodlnou práci uvnitř foliovníku.
Konstrukce je tvořena lehkým, ale pevným rámem, který v kombinaci s odolnou fólií zajišťuje dlouhou životnost a stabilní použití. Díky jednoduchému provedení je foliovník snadno sestavitelný i přemístitelný dle potřeby.
Kompaktní a funkční provedení činí z foliovníku ideálního pomocníka pro efektivní pěstování bylinek, zeleniny i dalších rostlin na menších plochách.
| Technická data | |
|---|---|
| rozměry | 92 x 92 x 92 cm |
| materiál krytu | PE fólie s výztuží |
| UV ochrana | Level 3 |
| konstrukce | kovový rám |
| vstup | na zip |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleníky, foliovníky, pařníky, kryty |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.16 kg |
| EAN: | 8591686220926 |
| Hmotnost: | 2.16 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
