GENIUS repro SP-HF1812BT Pine Wood/ 2.0/ 50W/ Bluetooth 5.3/ dřevěné/ barva světlé dřevo
Kód: 1M-31730055403Detailní popis produktu
Genius SP-HF1812 – dřevěné reproduktory pro přirozený zvuk
Výkonné dvoupásmové reproduktory Genius SP-HF1812, které mají styl a postarají se o plnohodnotné ozvučení v kanceláři i domácnosti. Jsou ideální pro pracovní i multimediální sestavy, hudební i filmové nadšence. Díky celkovému výkonu 50 W RMS si užijete kvalitní poslech bez kompromisů v každé běžné místnosti. Reproduktory Genius SP-HF1812 lze připojit bezdrátově pomocí technologie Bluetooth 5.3, ale nechybí ani standardní 3,5mm jack konektor, aby byl set kompatibilní nejenom s PC a notebooky, ale také smartphony, tablety nebo TV.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reproduktory k monitorům |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.798 kg |
| EAN: | 4710268262244 |
| Barva: | Hnědá |
| Dálkový ovladač: | ne |
| FM radio: | ne |
| Hloubka jedn. balení: | 30.8 |
| Hmotnost jedn. balení: | 4.798 |
| Hmotnost kartonu: | 20.014 |
| Kód výrobce: | 31730055403 |
| Model: | GENIUS SP-HF1812BT |
| Napájecí konektor: | AC adaptér/síťový kabel |
| NFC: | ne |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet kusů v kartonu: | 4 |
| Prostorový zvuk: | 2.0 (stereo) |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 37.3x20.1x30.8 |
| Rozměr xyz kartonu: | 65x38.4x41.4 |
| Šířka jedn. balení: | 37.3 |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ balení kartonu: | Balitelné |
| Typ bezdrátového připojení: | Bluetooth |
| Typ drátového připojení: | 1x Jack 3,5mm |
| Typ obalu kartón: | Expedovatelné |
| Voděodolnost: | ne |
| Výška jedn. balení: | 20.1 |
| Záruka: | 24 |
| Barva - přesná: | Světle hnědá |
| Celkový výkon repro: | 50 W |
| MicroSD slot: | Ne |
| Počet reprobeden: | 2 |
| USB slot: | Ne |
| Výdrž baterie (u bezdr.): | Nemá baterii h |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
