GoSmart Venkovní otočná kamera IP-1300 LANTERN s WiFi a světlem, černá
Kód: EO-3024040740Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamery venkovní |
|---|---|
| EAN: | 8592920156469 |
| Automatické ukládání snímků: | ano |
| Barva: | Antracit |
| Další funkce: | E27 patice pro žárovku |
| Detekce pohybu: | Ano |
| Detekce zvuku: | Ne |
| Hloubka: | 188 mm |
| Jazyky aplikace: | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 dalších jazyků |
| Kompatibilita: | EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, Otevřený systém |
| Krytí: | IP44 |
| Maximální úhel záběru kamery: | 110° |
| Montáž: | na stěnu |
| Noční vidění: | ano |
| Notifikace do mobilní aplikace: | ano |
| Obsah balení: | 1× kamera, 1× manuál |
| Ovládání hlasovými asistenty: | ano (Amazon Alexa, Google Assistant) |
| Podporované OS: | Android, iOS |
| Prodejní obal: | 1 ks, papírová krabička |
| Protokol: | Wi-Fi |
| Přenosová frekvence: | 2,4 GHz/5 GHz Dual Band |
| Řada: | GoSmart |
| Snímací prvek kamery: | 4 MP |
| Šířka: | 140 mm |
| Typ držáku: | základní |
| Typ Produktu: | IP kamera |
| Výdrž baterie: | – |
| Výška: | 294 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Zdroj součástí balení: | – |
| Dosah detekce pohybu: | 10 m |
| Funkce WebRTC: | ano |
| Hlasová komunikace: | obousměrná |
| Instalační materiál: | ano |
| IR CUT: | ano |
| Maximální dosvit nočního vidění: | 10 metrů |
| Motorizované otáčení: | ano |
| Napájení kamery: | AC 100~240 V |
| Nastavení oblasti detekce: | ano |
| Ochrana proti odcizení: | blokováno aplikací |
| Podpora ONVIF: | ano |
| Přídavné LED světlo: | ne |
| Přídavný vnitřní monitor: | ne |
| Rozlišení kamery: | 2 560 × 1 440 |
| Rozpoznání lidského těla: | ano |
| Rozpoznání zvířete: | ne |
| Siréna: | ano |
| Sledování pohybu (tracking): | ano |
| Soukromý (privátní) mód: | ne |
| Úhel detekce pohybu: | 100° |
| Ukládání na cloud: | ano |
| Ukládání na SD kartu: | ano |
| Vyvolání hovoru tlačítkem: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
