GUNNAR kancelářske/herní brýle MAMMOTH SMOKE čirá skla BLF 35 GUNNAR focus
Kód: 1M-MAM-06709Detailní popis produktu
GUNNAR MAMMOTH SMOKE – dopřejte svým očím ochranu i styl
Nadpis
S PC brýlemi GUNNAR MAMMOTH SMOKE budete vládnout každé digitální obrazovce bez únavy očí. Brýle jsou nejenom stylovým módním doplňkem, ale díky vloženým jantarovým sklům také efektivním ochráncem vašich očních sítnic. Čirá skla s technologií GUNNAR Focus blokují 35 % modrého světla a 100 % UV záření a jsou ideálním parťákem pro dlouhé herní souboje i pracovní směny, protože chrání oči před nadbytečnou námahou při sledování displeje monitoru, notebooku, TV, nebo třeba mobilního telefonu.
- Seznam
Brýle GUNNAR MAMMOTH SMOKE jsou zhotoveny z kvalitního polymeru do obdélníkového tvaru. Tento design je odolný, lehký a podporuje pohodlné nošení. Tento širší rám skvěle sedí a je vhodný i pro větší hlavy. Robustní vícevrstvé panty podporují pevnou konstrukci bez viklání. Patentovaná povrchová úprava G-Shield přináší antireflexní vlastnosti a podporuje komfortnější vidění bez rozmazání a lepší koncentraci.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brýle |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.142 kg |
| EAN: | 810003940735 |
| Barva: | Šedá |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 24 měsíce |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Hmotnost: | 0.14200 kg |
| Kategorie: | pánské & unisex |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Barva skla: | čirá |
| Délka nožiček: | 145 mm |
| Dioptrie: | +0,2 |
| Šířka brýlí: | 144 mm |
| Tvar obrouček: | obdélníkové |
| Zpracováno: | Schváleno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
