GUNNAR kancelářske/herní brýle ALIENWARE BERMUDA TRIANGLE * LIQUID TEAL *jantárová skla * BLF 65 * GUNNAR focus
Kód: 1M-ALN-04001Detailní popis produktu
GUNNAR Bermuda Triangle – Alienware Collection
Herní brýle s futuristickým štítovým designem pro maximální ochranu zraku při dlouhém hraní.
Představujeme GUNNAR Bermuda Triangle z exkluzivní kolekce Alienware Collection – inovativní herní brýle s panoramatickým štítovým designem inspirovaným geometrickou designovou řečí značky Alienware. Díky patentované technologii čoček GUNNAR redukují digitální únavu očí, blokují škodlivé modré světlo a poskytují 100% ochranu před UV zářením.
Brýle nabízejí bezrámový štítový design s minimalistickou konstrukcí pro panoramatický výhled bez omezení. Lehký polymerový rám v provedení Liquid Teal zajišťuje pohodlné nošení i při dlouhých herních seancích. Tato varianta je osazena čočkami Amber pro maximální filtraci modrého světla a zvýšení kontrastu.
- Futuristický panoramatický štítový design inspirovaný značkou Alienware pro neomezené zorné pole
- Patentovaná technologie čoček GUNNAR redukuje digitální únavu očí při dlouhém používání
- Ochranný povlak G-Shield® Plus s antireflexní vrstvou a odolností proti šmouhám
- Blokování škodlivého modrého světla a 100% ochrana před UV zářením
- Lehký polymerový rám v barvě Liquid Teal pro maximální komfort
- Nastavitelné nosníky pro individuální přizpůsobení
- Typ čoček: Amber s technologií GUNNAR-Focus (+0,2 dioptrie)






Exkluzivní příslušenství Alienware
Každé brýle jsou dodávány s exkluzivním bílým polstrovaným pouzdrem Alienware Puffy Pouch a mikrovláknovým čisticím hadříkem Alienware, které kombinují luxus s charakteristickou sci-fi estetikou značky.
Technologie GUNNAR-Focus
Speciální čočky s technologií GUNNAR-Focus optimalizují ostrost obrazu a kontrast, čímž poskytují jasnější a pohodlnější vnímání digitálního obsahu při hraní her, práci s počítačem nebo sledování multimédií.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Model: Bermuda Triangle
Kolekce: GUNNAR × Alienware Collection
Typ: herní brýle
Design čoček: panoramatický štít (wraparound shield-lens)
Materiál rámu: lehký polymer
Barva rámu: Liquid Teal
Typ čočky: Amber (jantarová)
Šířka čoček: 140 mm
Šířka rámu: 136 mm
Délka stranic: 125 mm
Hmotnost: 37 g (bez obalu)
Nosníky: nastavitelné
Povlak čoček: G-Shield® Plus (antireflexní, odolný proti šmouhám)
Ochrana: filtruje modré světlo, 100% UV záření
Balení:
Brýle GUNNAR Bermuda Triangle
Polstrované pouzdro Alienware Puffy Pouch
Mikrovláknový čisticí hadřík Alienware
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brýle |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.096 kg |
| EAN: | 810003949226 |
| Barva: | Modrá |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Hmotnost: | 0.09600 kg |
| Kategorie: | pánské & unisex |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Barva skla: | jantarová |
| Délka nožiček: | 125 mm |
| Dioptrie: | +0,2 |
| Šířka brýlí: | 136 mm |
| Tvar obrouček: | obdélníkové |
| Zpracováno: | Připraveno ke schválení |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
