HYTE skříň X50 Cherry / prosklená zaoblená bočnice / bez zdroje / 1x USB-C / 2x USB-A
Kód: 1M-CS-HYTE-X50G-RRDetailní popis produktu
HYTE X50 Wild Cherry – spojení elegance a funkčního proudění vzduchu
PC skříň HYTE X50 Wild Cherry v sobě spojuje vše, co potřebujete pro stavbu moderní herní PC sestavy nebo pracovního systému. Designové zpracování klade důraz na patřičnou estetiku. Zaoblené linie skříně formátu ATX Middle tower dají zapomenout na nevzhledné hranaté „krabice“ a dodají vašemu setupu neotřelý vnější vzhled. Kromě konstrukce z kvalitních materiálů se tento model vyznačuje také přítomností bočnice z laminovaného akustického skla, které efektivně tlumí hluk.

Těšit se můžete také na unikátní vnitřní uspořádání. PC skříň HYTE X50 Wild Cherry disponuje samostatnými komorami, které tak oddělují zdroje tepla a zajišťují optimální proudění vzduchu. Skříň pak podporuje instalaci až 10 ventilátorů a až 360mm radiátoru vpředu / na straně či 120mm radiátoru vzadu. V praxi tak nabízí masivní možnosti chlazení, které vyžadují zejména high-endové sestavy postavené z nejnovějších a nejvýkonnějších komponent – a to včetně grafických karet.
Nadpis
Patentovaný větrací systém Louvered Blade představuje jedinečný způsob, jak snížit odpor při odvodu teplého vzduchu a zlepšit celkovou účinnost chlazení. PC skříň HYTE X50 díky nekompromisnímu chlazení a dostupnému prostoru podporuje hladký provoz výkonných komponent. V rámci herních PC zajistí stabilní hladinu fps a optimalizovaný chod i při dlouhých herních seancích.
- Seznam
Unikátní Cold-Floor Cooling systém je určen pro přímé chlazení grafické karty, což umožní streamerům a tvůrcům obsahu nepřetržitou práci s grafikou, videem a dalšími multimédii. HYTE X50 je skříň, která představuje inovativní platformu pro stavbu PC systému. Podporuje špičkové chlazení, flexibilitu a nabízí prostor, aby si každý fanoušek technologií mohl vytvořit výpočetní centrum přesně podle svého gusta.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříně a zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 13.8 kg |
| EAN: | 1220000352551 |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| Barva: | Červená |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Čtečka paměťových karet: | ne |
| Délka záruky: | 36 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 36 měsíce |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Hmotnost: | 13.80000 kg |
| Materiál: | ocel, plast, sklo |
| Provedení PC skříně: | Middle tower |
| Rozměry: | 510 × 485 × 255 mm |
| USB 3.0 (počet): | 2 |
| USB typ C (počet): | 1 |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Zdroj: | ne |
| 2,5" interní pozice: | 2 |
| 3,5" interní pozice: | 1 |
| Formát základní desky: | ATX, mATX, Mini-ITX, E-ATX |
| Max. délka grafické karty: | 430 mm |
| Max. výška chladiče procesoru: | 170 mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 10 |
| Podporovaná velikost radiátoru nahoře/dole: | nepodporuje |
| Podporovaná velikost radiátoru zepředu/zezadu: | 360 |
| Podporovaný formát zdroje: | ATX |
| Pozice zdroje: | nahoře |
| Průhledná bočnice: | ano |
| SKUPINA_VARIANT: | Hyte-X50 |
| Zpracováno: | Schváleno |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
