IMMAX NEO RONDATE SMART stropní svítidlo 15cm 12W šedé Zigbee 3.0, TUYA
Kód: 1M-07143-GR15XDetailní popis produktu
IMMAX NEO RONDATE 12 WLED stropní svítidlo pro chytrou domácnost. Kvalitní difuzor zaručuje nádherné podání světla bez nežádoucích stínů. Svítidlo lze propojit s chytrou bránou IMMAX NEO a ovládat tak celou síť domácích světelných zdrojů skrze aplikaci v mobilním telefonu. Komunikuje na bezdrátovém protokolu Zigbee 3.0, je plně kompatibilní se systémem Philips HUE a podporuje hlasové asistenty Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Příkon: 12 W
Světelný tok: 840 lm
Barevná teplota: 2700 - 6500 K
Index podání barev: >86
Stmívání: ano
Minimální životnost: 50000 hodin
Materiál: hliník + ABS
Vstupní napětí: AC 100 - 240 V
Rozměry: 150 x 150 x 100 mm
Barva: šedá
TuyaSmart:

Aplikace pro Android
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8592957142930 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | studená bílá, teplá bílá, denní bílá |
| Dálkový ovladač: | ne |
| Délka záruky: | 36 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 36 měsíce |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Hmotnost: | 0.75000 kg |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Rozměry: | 150 × 150 × 100 mm |
| Stmívatelnost: | ano |
| Svítívost: | 840 lm |
| Technologie zdroje světla: | LED |
| Výkon zdroje světla: | 12 w |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Zpracováno: | Schváleno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

