IMMAX PARED bodové nástěnné svítidlo venkovní, šedá
Kód: 1M-07121LDetailní popis produktu
IMMAX PARED 2× GU10Nástěnné exteriérové bodové svítidlo je vhodné k nasvícení domů, firem, vchodů nebo např. reklamních ploch. Po vložení dvou žárovek GU10 (nejsou součástí balení) svítí nahoru i dolů. Nechte vyniknout krásu vašeho domu ve večerních hodinách.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Patice: 2× GU10
Příkon: 2× 50 W
Materiál: hliník + plast
Vstupní napětí: AC 220–240 V
Krytí: IP65
Rozměry: 170 × 60 × 60 mm
Barva: šedá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Led svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.654 kg |
| EAN: | 8592957012899 |
| Barva: | Šedá |
| Dálkový ovladač: | ne |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 24 měsíce |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Hmotnost: | 0.65400 kg |
| Patice žárovky: | GU10 |
| Použití v exteriéru: | ano |
| Rozměry: | 170 × 60 × 60 mm |
| Technologie zdroje světla: | LED |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Zpracováno: | Schváleno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
