IMMAX PARED bodové stropní a nástěnné svítidlo venkovní, šedá
Kód: 1M-07119LDetailní popis produktu
IMMAX PARED GU10 – základ moderního osvětlení
IMMAX PARED GU10 představuje bodové svítidlo do venkovního prostoru. Díky kloubové konstrukci namíříte proud světla tam, kam potřebujete, ať už je světlo IMMAX PARED GU10 umístěné na stěně nebo na stropě. Provedení kombinuje materiál hliníku a plastu, přičemž splňuje stupeň krytí IP65 a svítidlo je tak odolné vůči nepříznivým vnějším podmínkám.

Exteriérové bodové svítidlo je vhodné k nasvícení domů, firem, vchodů nebo např. reklamních ploch. Svítidlo lze umístit na stěnu i strop a díky otočnému kloubu, po vložení žárovky GU10 (není součástí balení), svítí požadovaným směrem. Nechte vyniknout krásu vašeho domu ve večerních hodinách.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Patice: GU10
Příkon: 50 W
Materiál: hliník + plast
Vstupní napětí: AC 220–240 V
Krytí: IP65
Rozměry: 170 × 60 × 60 mm
Barva: šedá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Led svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.644 kg |
| EAN: | 8592957012882 |
| Barva: | Šedá |
| Dálkový ovladač: | ne |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 24 měsíce |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Hmotnost: | 0.64400 kg |
| Patice žárovky: | GU10 |
| Použití v exteriéru: | ano |
| Rozměry: | 170 × 60 × 60 mm |
| Technologie zdroje světla: | LED |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Zpracováno: | Schváleno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
