Kleště otočné lisovací na trubky PEX U/TH 16 - 32
Kód: CS-YT-21759Detailní popis produktu
Lisovací kleště na plastové vodovodní potrubí PEX-AL-PEX, PERT-AL-PERT se sadou 8 výměnných čelistí U a TH.
Spojování lisováním je mnohem rychlejší než pomocí tradiční techniky (pájení, svařování, lepení) a vede ke snížení nákladů na instalaci.
Kleště jsou vybaveny hydraulickým pohonem, který umožňuje lisování silou až 10 T. Otočná hlava umožňuje práci v těžko přístupných místech.
| Technická data | |
|---|---|
| lisovací síla | 10T |
| čelisti U | 16; 20; 25; 32 mm |
| čelisti TH | 16; 20; 26; 32 mm |
| systém lisu | hydraulický |
| otočné čelisti | ano, 360° |
| pro trubky | PEX-AL-PEX, PERT-AL-PERT |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stavba a renovace - Potrubí |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| EAN: | 5906083090783 |
| Hmotnost: | 7.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
