Klimatizace přenosná ICE HOME 230V
Kód: CS-07074Detailní popis produktu
Výkonná přenosná klimatizace s napájením z běžné zásuvky 230V.
Čelní část je vybavena ventilačním systémem s nastavitelným směrem proudění vzduchu a ovládacím panelem s displejem umístěným v horní části zařízení. Zadní část obsahuje nasávací a výfukový otvor, které lze podle potřeby připojit k přiloženým vzduchovým hadicím.
Pomocí ovládacího panelu lze zvolit některý z provozních režimů (COOL / DRY / SLEEP / FAN), nastavit výkon ventilátoru, požadovanou teplotu nebo časovač automatického vypnutí. Zařízení tak kombinuje funkci klimatizace, odvlhčovače vzduchu, nočního režimu s nižším výkonem i režimu ventilátoru pro cirkulaci vzduchu.
Klimatizace umožňuje také automatickou redukci kondenzátu. Kondenzát se částečně odpařuje a je odváděn spolu s horkým vzduchem přes výparník. Součástí balení je také hadička pro standardní ruční vypouštění kondenzátu.
Součástí balení jsou délkově nastavitelné vzduchové hadice (26-135 cm) a adaptéry pro jejich instalaci, stejně jako okenní přepážka pro efektivní odvod vzduchu v různých situacích.
Rozměry klimatizace jsou 51 × 34 × 28,5 cm. Horní část je vybavena držákem pro snadné přenášení a libelou pro přesné umístění zařízení na rovný povrch.
| Technická data | |
|---|---|
| Napájení | 230V~50Hz |
| Příkon | 600 W |
| Výkon chlazení | 1500W / 5100BTU |
| Pokrytí plochy | 15m2 |
| Pracovní teplota | 16 ~ 30°C (60 ~ 86°F) |
| Hlučnost | 44-56dB |
| Třída ochrany el. zařízení | III |
| Klimatická třída | T, ST, N, SN |
| Chladicí médium | R290 (110g) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Větráky |
|---|---|
| Hmotnost: | 21.6 kg |
| EAN: | 8591686070743 |
| Hmotnost: | 21.6 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
