Krmivo Avicentra Special králík 15kg
Kód: CP-300760Detailní popis produktu
Složení: vojtěška, extrudovaná pšenice a kukuřice, oves, hrachové vločky, rohovník obecný, ječmen, pšeničné vločky, kukuřičné vločky, extrudovaná vojtěška, safrol, sušená mrkev, hrách, pšenice, kukuřice, pastyňák, čirok, slunečnice.Analytické složky: hrubý protein 13,3%, hrubá vláknina 15,5%, hrubé oleje a tuky 3,7%.Denně zajistěte dostatek pitné vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krmiva pro hlodavce |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 8594048032007 |
| Druh drobného savce: | Králík |
| Gramáž: | 12 kg |
| Hmotnost krmiva: | více než 3 kg |
| Složení: | Obiloviny |
| Typ krmiva: | Směs |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
