Krmivo N&D Cat Ocean Herring & Orange 1,5kg
Kód: PL-L3-50035Detailní popis produktu
Kompletní krmivo pro dospělé kočky.
Kompletní krmivo pro dospělé kočky.
Složení
Sleď (32%), dehydratovaný protein ze sledě (30%), batáty, rybí olej (ze sledě), sušená vejce, vláknina z hrášku, sušené mrkve, sušená vojtěška, inulin, fruktooligosacharidy, extrakt z kvasnic (zdroj mannanoligosacharidů), sušený sladký pomeranč (0,5%), sušená jablka, sušené granátové jablko, sušený špenát, semena Psyllium husk (0,3%), sušené borůvky, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma (0,2%).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Granule |
|---|---|
| EAN: | 8010276036704 |
| Alergie kočky: | Bez alergie bez specifických potřeb, Bez hovězího, Bez lepku, Bez obilovin |
| Gramáž: | 1,5 kg |
| Hmotnost balení: | více než 800 g |
| Kastrace kočky: | Ne |
| Kvalita: | Ultrapremium |
| Receptura: | Sleď |
| Složení: | Batáty, Pomeranč, Sleď |
| Stáří kočky: | Dospělá kočka |
| Styl života kočky: | Indoor, Normální aktivita, Outdoor |
| Velikost kočky: | Malá < 3 kg, Střední 3–5 kg, Velká > 5 kg |
| Zdraví: | Bez problémů |
| Zdraví kočky: | Pro zdravou kočku (default), Péče o oči / podpora zraku, Zdravé trávení |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
