Kyocera ECOSYS MA3500fx, A4 MFP, čb, 35ppm, 1200 dpi, 512MB, duplex, LAN, start. tonery 1000str., LCD
Kód: 1M-ECOSYS MA3500FXDetailní popis produktu
Kyocera ECOSYS MA3500fx – spolehlivá a rychlá multifunkce do kanceláře
Multifunkce Kyocera ECOSYS MA3500fx se stane tahounem každodenní administrativy v kanceláři nebo pracovní skupině. Integruje v sobě tiskárnu, kopírku, skener a fax, takže běžnou agendu zvládnete jen s jedním zařízením. Dosahuje rychlosti tisku až 35 stran za minutu, takže váš požadavek vyřídí dřív, než si dojdete pro kávu. Rozlišení tisku 1200 × 1200 dpi zajistí ostrost a dobrou čitelnost, ať už tisknete návody, grafy a další dokumenty.

Mezi další přednosti multifunkční tiskárny Kyocera ECOSYS MA3500fx patří automatický oboustranný tisk, což přispívá ke snížené spotřebě papíru a šetří váš čas. Pro jednoduchou obsluhu a nastavení tiskárny slouží LCD panel s 5 řádky. Nechybí ani slot pro SD kartu nebo USB host portem pro přímý tisk z přenosných médií.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multifunkce laserové barevné |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 24 kg |
| EAN: | 632983093924 |
| Automatický podavač listů: | ano |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | bílá - černá |
| Bezdrátové připojení: | ne |
| Bezokrajový tisk: | ne |
| Čtečka paměťových karet: | ano |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 24 měsíce |
| Displej: | ano |
| Domácnost: | ne |
| Dotykový displej: | ne |
| Drátové připojení: | ano |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Fax: | ano |
| Formát skeneru: | A4 |
| Formát tiskárny: | A4 |
| Hmotnost: | 19,5 kg, 24.00000 kg |
| Integrovaný zásobník papíru: | ano |
| Kancelář: | ano |
| Kopírování: | ano |
| Multifunkční tiskárna: | ano |
| Oboustranné skenování: | ne |
| Oboustranný tisk - autoduplex: | ano |
| Oboustranný tisk - ruční duplex: | ne |
| OCR: | ne |
| Oddělené barevné náplně: | ne |
| Papír 10 × 15 cm: | ano |
| Papír 13 × 18 cm: | ano |
| Papír 9 × 13 cm: | ne |
| Papír A0: | ne |
| Papír A1: | ne |
| Papír A2: | ne |
| Papír A3+: | ne |
| Papír A4: | ano |
| Papír A5: | ano |
| Papír A6: | ano |
| Pevný disk: | ne |
| Podpora CompactFlash karet: | ne |
| Podpora MemoryStick karet: | ne |
| Podpora SecureDigital karet: | ano |
| Podpora xD karet: | ne |
| Pohotovostní spotřeba: | 10,8 W |
| Potisk CD/DVD: | ne |
| Přenosné: | ne |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rozlišení skeneru - optické: | 600 × 600 |
| Rozlišení tisku: | 1200 × 1200 dpi |
| Rozměry: | 437 × 417 × 412 mm |
| Rychlost skenování: | 40 str./min. |
| Rychlost tisku čb: | 35 str./min. |
| Síťové připojení: | ano |
| Skenování do e-mailu: | ano |
| Skenování po síti: | ano |
| Spotřeba: | 534,4 W |
| Technologie tisku: | laser |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB vstup: | ano |
| Velikost paměti: | 1 GB |
| Volba záruky 24 měsíců [%]: | 8,7 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Zpracováno: | Schváleno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
