Kyocera ECOSYS PA2100cx/ A4 barevná/ 21ppm/ Duplex/ USB/ LAN
Kód: 1M-ECOSYS PA2100CXDetailní popis produktu
Kyocera ECOSYS PA2100cxBarevná laserová tiskárna nabízí rychlost tisku až 21 stran za minutu ve formátu A4 a rozlišení 1200 × 1200 DPI. Tiskárna nabízí standardní zásobník na 250 listů papíru a víceúčelový zásobník na 50 listů. Samozřejmostí je automatický duplexní tisk. Tiskárnu můžete jednoduše připojit drátově pomocí USB nebo ethernetového LAN portu. Pro rychlý tisk z médií je připraven jeden USB host port.
Tiskárna je dodávána se startovacími tonery s výdrží až 1500 stran černobíle a 1500 stran barevně.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Funkce: barevný tisk
Formát tiskárny: A4
Technologie tisku: laserová
Rychlost tisku A4: 21 str/min
Rozlišení: 1200 × 1200 DPI
Oboustranný tisk: automatický
Rozhraní: 1× USB 2.0, 1× GbE RJ-45, 1× USB host port, slot pro SD kartu
Hmotnost: 21 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tiskárny laserové a LED barevné |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 29 kg |
| EAN: | 632983074930 |
| Barevný tisk: | ano |
| Barva: | bílá - černá |
| Bezdrátové připojení: | ne |
| Bezokrajový tisk: | ne |
| Čtečka paměťových karet: | ano |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 24 měsíce |
| Displej: | ano |
| Domácnost: | ne |
| Doporučená tisková zátěž: | 1500 str./měsíc |
| Dotykový displej: | ne |
| Drátové připojení: | ano |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Fax: | ne |
| Formát tiskárny: | A4 |
| Hák - detailní nastavení: | 312133 |
| Hmotnost: | 21 kg, 29.00000 kg |
| Integrovaný zásobník papíru: | ano |
| Kancelář: | ano |
| Kopírování: | ne |
| Oboustranný tisk - autoduplex: | ano |
| Oboustranný tisk - ruční duplex: | ne |
| OCR: | ne |
| Oddělené barevné náplně: | ano |
| Papír 10 × 15 cm: | ano |
| Papír 13 × 18 cm: | ano |
| Papír 9 × 13 cm: | ne |
| Papír A0: | ne |
| Papír A1: | ne |
| Papír A2: | ne |
| Papír A3+: | ne |
| Papír A4: | ano |
| Papír A5: | ano |
| Papír A6: | ano |
| Pevný disk: | ne |
| Podpora CompactFlash karet: | ne |
| Podpora MemoryStick karet: | ne |
| Podpora SecureDigital karet: | ano |
| Podpora xD karet: | ne |
| Pohotovostní spotřeba: | 33 W |
| Potisk CD/DVD: | ne |
| Přenosné: | ne |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rozlišení tisku: | 1200 × 1200 dpi |
| Rozměry: | 410 × 410 × 329 mm |
| Rychlost tisku barevně: | 21 str./min. |
| Rychlost tisku čb: | 21 str./min. |
| Síťové připojení: | ano |
| Spotřeba: | 345 W |
| Technologie tisku: | laser |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB vstup: | ano |
| Velikost paměti: | 512 MB |
| Volba záruky 24 měsíců [%]: | 8,7 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Zpracováno: | Schváleno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
