LED reflektor ACCO nabíjecí přenosný, 35W, studená bílá
Kód: EO-1542033000Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Led svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8592920154151 |
| Akumulátor: | Li-Ion 10 000 mAh |
| Barva: | červená/černá |
| Barva světla: | studená bílá |
| Délka přívodního kabelu: | – |
| Doba svícení na AKU: | 3 – 12 hodin |
| Dosah PIR senzoru: | nemá PIR |
| Flicker-free: | ano |
| Frekvence: | – |
| Index podání barev (CRI): | Ra > 80 |
| Kategorie: | CLASSIC |
| Krytí: | IP54 |
| Materiál difuzoru: | sklo |
| Materiál přívodního kabelu: | – |
| Materiál těla: | hliník |
| Napájení: | akumulátor |
| Napětí: | 5 V DC |
| PIR senzor: | ne |
| Počet průchozích zásuvek: | 0 |
| Použití: | přenosné |
| Prodejní obal: | 1 ks, krabice |
| Proud: | 2 000 mA |
| Příkon: | 35 W |
| Rozměr: | 266 × 220 × 276 mm |
| Rozsah pracovní teploty: | -10 °C až +40 °C |
| Řada: | ACCO |
| Stmívání: | ano |
| Stupeň ochrany proti mechanickým nárazům: | IK05 |
| Světelná účinnost: | – |
| Světelný tok: | 3 300 lm |
| Teplota chromatičnosti: | 6 500 K |
| Typ průchozích zásuvek: | – |
| Typ přívodního kabelu: | USB C |
| Účiník: | – |
| Úhel vyzařování: | 120° |
| Záruční doba: | 3 roky |
| Zdroj světla: | LED |
| Zkušební žárovka součástí balení: | – |
| Životnost: | 25 000 hodin |
| Energetická třída použitého světelného zdroje: | – |
| Typ stmívání: | 3-stupňové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
