LED vánoční řetěz – tradiční, 22,35 m, venkovní i vnitřní, multicolor
Kód: EO-1550044025Detailní popis produktu
Popis produktu
12 hodin svícení vás u tohoto produktu vyjde na pouhých 0,35 Kč. Rozsviťte si Vánoce bez obav z vysokých účtů za elektřinu!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8592920111444 |
| Barva drátu: | zelená |
| Barva světla: | multicolor |
| Časovač: | ne |
| Dálkový ovladač: | ne |
| Délka přívodu: | 5 m |
| Funkce: | svítí |
| Krytí: | IP44 |
| LED mezera: | neuvádí se |
| Materiál: | Plast |
| Možnost propojení: | ne |
| Počet LED: | 150 |
| Použití: | venkovní i vnitřní |
| Pro výšku stromu: | neuvádí se |
| Prodejní obal: | 1 ks, krabice |
| Produkt: | řetěz |
| Příkon: | 3,6 W |
| Rozměr: | 22,35 m |
| Tvar: | tradiční |
| Typ napájení: | síťový adaptér |
| Velikost LED: | neuvádí se |
| Vstupní napětí: | 230 V AC |
| Výstupní napětí: | 30 V DC |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Životnost: | 10 000 hodin |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
