LG monitor 27GS60QC-B VA 27"/ 2560x1440 / 180Hz/ 300cdm / 1ms/ 3000:1/DP/HDMI/ černý
Kód: AT-208021674579Detailní popis produktu
Monitor LG UltraGear 27GS60QC-B – pro neutuchající herní tempo
Monitor LG UltraGear 27GS60QC-B se zakřiveným displejem, který vás vtáhne do akce. Přináší ideální displej pro hraní her a multimediální zábavu. Obrazovka s úhlopříčkou 27" nabízí velký prostor pro herní scenérie, filmy, videa a samozřejmě také rozmanité aplikace. Ostrý obraz ve QHD rozlišení doplňuje rychlá 180Hz obnovovací frekvence která zajistí úchvatné vykreslení obrazu bez kompromisů.

Prohnutá obrazovka 1000R optimálně kopíruje přirozené zorné pole a podporuje komfortní sledování po dlouhou dobu. Monitor LG UltraGear 27GS60QC-B vás dostane omračující rychlostí, se kterou zobrazuje moderní hry. Disponuje 1ms dobou odezvy, takže svižně reaguje na dynamické objekty a z toho odvíjející se akci.

Samozřejmostí je také podpora technologie AMD FreeSync, díky které si užijete plynulý a hladký pohyb v každé hře. Pro připojení ke zdroji obrazu slouží rozhraní DisplayPort a dvojice portů HDMI, takže bez problémů připojíte moderní PC systémy i herní konzole.

Prohnutý LED monitor s úhlopříčkou 27" a QHD rozlišením 2560 × 1440 obrazových bodů nabízí jas 300 cd/m2 a dobu odezvy 1 ms. Obnovovací frekvence až 180 Hz spolu s technologií AMD FreeSync nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. Použitím technologie VA je dosaženo širokých pozorovacích úhlů 178° horizontálně i vertikálně. Mezi hlavní přednosti patří podpora HDR 10 a pokrytí 99 % sRGB barevné palety.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 2560 × 1440 px
Kontrastní poměr: 3000 : 1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: 1× DisplayPort, 2× HDMI, 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Touch Screen 24 - 29 palců |
|---|---|
| Záruka: | 24;2roky |
| Hmotnost: | 6.6 kg |
| EAN: | 8806096090664 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | černá |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Doba odezvy: | 1 ms |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Flicker-free: | ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| HDR: | HDR10 |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 49 |
| Hmotnost: | 4,8 kg |
| Hmotnost jedn. balení: | 6.600 |
| Hmotnost přesná: | 4,8 kg |
| Hmotnost rozsah: | od 2,1 do 5 kg |
| Kód výrobce: | 27GS60QC-B.AEUQ |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast: | 3 000:1 statický |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 27GS60QC-B |
| Modelová řada: | LG UltraGear |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 180 Hz |
| Pivot: | Ne |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení: | 2560x1440 |
| Rozlišení - standard: | wQHD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 69x16x49 |
| Rozměry: | 604.9 x 450.7 x 226.5 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0.233 mm |
| Spotřeba energie: | 22 W |
| Šířka jedn. balení: | 69 |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Úhlopříčka: | 27 " |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro: | Nemá W |
| Výška jedn. balení: | 16 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 24, 2 roky |
| Zdroj: | Externí |
| Způsob použití: | Herní |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 300 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Úhlopříčka rozsah: | 25" - 27" |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
