Lightning Kabel | USB 2.0 | Apple Lightning 8pinový | USB-A Zástrčka | 480 Mbps | Poniklované | 2.00 m | Kulatý | PVC | Bílá | Label
Kód: NS-CCGL39300WT20Detailní popis produktu
Nedis USB na Lightning 2 m bílý
Tento kabel je vhodný k synchronizaci a nabíjení zařízení Apple pomocí USB konektoru. Podporuje nabíjení proudem až 2,4 A. Splňuje certifikaci MFi (Made For iPhone/iPad/iPod).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Konektor 1: USB 2.0 A (M)
Konektor 2: Lightning (M)
Výstupní výkon: 12 W
Délka kabelu: 2 m
Barva: bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabely pro mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.052 kg |
| EAN: | 5412810421022 |
| Barva: | Bílá |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 24 měsíce |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Hmotnost: | 0.05200 kg, 0,043 kg |
| Konektor 1: | USB 2.0 - A |
| Konektor 2: | Lightning |
| Záruka: | 24 měsíců |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Zpracováno: | Schváleno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
