Lithiová knoflíková baterie GP Ultra plus CR2032, 4+1 ks
Kód: EO-1042203225Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| EAN: | 4891199236815 |
| Hmotnost: | 3,1 g |
| Chemické složení: | lithiové |
| Kapacita: | 240 mAh |
| Kategorie/řada: | Lithium |
| Max. skladovatelnost: | 10 let |
| Možnost nabíjení: | ne |
| Napětí: | 3 V |
| Počet nabíjecích cyklů: | nenabíjecí |
| Prodejní obal: | 200 ks, display box |
| Provozní teplota: | -20 °C až +60 °C |
| Rozměr: | 20,0 × 3,2 mm |
| Typ: | GP CR2032 |
| Velikost baterie: | – |
| Značka: | GP |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
