Měnič napětí 12/230V 500W
Kód: CS-YT-81490Detailní popis produktu
Vysoce výkonný měnič, určený pro univerzální použití, kdy je potřeba připojit síťové spotřebiče určené pro 230V/50Hz v místech s rozvodem 12 V=.
Připojení napájecího napětí je řešeno pomocí klipsů z akumulátoru 12V.
Výstup měniče je osazen běžnou zásuvkou 230V evropského typu pro spotřebiče bez zemnícího kolíku tj "dvoukolíková" zástrčka.
Dále je měnič vybaven vypínačem, tepelnou pojistkou, kontrolkami provozu a signalizací nežádoucích stavů.
| Technická data | |
|---|---|
| Napájení | 12 V= |
| Výstup | 230V~ 50Hz (obdélníkový průběh, modifikovaná sinusoida) |
| Max. trvalý příkon | 500 W |
| Max. špičkový příkon | 1000 W |
| Výstupní připojení | zásuvka 230V EU typ |
| Napájecí kabeláž | 100 cm |
| Chlazení | vestavěný ventilátor |
| Rozměry měniče | 19,5 x 10 x 5,5 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektro |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.125 kg |
| EAN: | 5906083028137 |
| Hmotnost: | 1.125 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
