MikroTik Náhradní napájecí zdroj pro CCR1009 a CRS317
Kód: 1M-24V2APOWDetailní popis produktu
MikroTik 24V2APOWNáhradní zdroj od Mikrotiku pro Cloud Core Router řady CCR1009 a CRS317. Celkový výkon zdroje je 60 W při napětí 24 V a maximálním proudu 2,5 A. Zdroj vyžaduje odbornou montáž.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 60 W
Výstupní napětí: 24 V
Výstupní proud: 2,5 A
Kompatibilita: Mikrotik Cloud Core Router řady CCR1009 a CRS317
Napájení: AC 100-240 V
Pro více informací napište na technickou podporu tech@i4wifi.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wifi router |
|---|---|
| Záruka: | 26 měsíců |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592457186489 |
| Barva: | černá - žlutá |
| Délka záruky: | 26 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 26 měsíce |
| Hmotnost: | 0.20000 kg |
| Konektor: | 2pin |
| Vstupní napětí: | 100 - 240 (AC) V |
| Výstupní napětí: | 24 V |
| Výstupní výkon: | 60 W |
| Záruka: | 26 měsíců |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
