MikroTik wAP ac LTE kit (2024), 4x 896MHz CPU, 128MB RAM, 2x Gbit LAN, 2.4+5GHz Wi-Fi, 2,5dBi anténa, L4
Kód: AT-517000197993Detailní popis produktu
MikroTik wAP ac LTE kit (2024)Nová revize úspěšného wAP ac LTE Kit modelu s LTE modemem EC200A-EU (Cat4 - 150 Mbps Downlink, 50 Mbps Uplink). Velkou předností je podpora nejrychlejších standardů 802.11a/b/g/n/ac a dvou frekvenčních pásem 2,4 GHz a 5 GHz, dále také dva gigabitové RJ-45 porty a voděodolný kryt.
Zařízení má integrovaný modem, který podporuje sítě 2G, 3G a 4G (LTE). Je tak ideální do míst, kde není k dispozici připojení k internetu přes Wi-Fi nebo kabel. Anténa pro 2,4 GHz i 5 GHz má zisk 2,5 dBi. Součástí jednotky je software RouterOS v7 MikroTik s licencí L4. Jednotku tak lze použít jako přístupový bod. Flexibilní možnosti napájení zahrnují klasický DC konektor (10–57 V) a aktivní PoE (802.3af/at; 18–57 V).
Balení obsahuje gigabitový PoE injektor, napájecí adaptér, sadu šroubů a hmoždinek, zabezpečovací šroub, stojánek na stůl, venkovní držák, držák na strop a svorka.
Podporovaná pásma:
LTE (FDD): 20 (800 MHz), 3 (1800 MHz), 1 (2100 MHz), 7 (2600 MHz), 8 (900 MHz), 5 (850 MHz), 28 (700 MHz)
LTE (TDD): 40 (2300 MHz), 38 (2600 MHz), 41 (2500 MHz)
3G: 5 (850 MHz), 8 (900 MHz), 1 (2100 MHz)
2G: 8 (900 MHz), 3 (1800 MHz)
Jak RouterBoard nastavit a spravovat se dozvíte na našich školeních.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Mobilní připojení: LTE kategorie 4 (150/50 Mbps)
Standard: IEEE 802.11a/b/g/n/ac
Anténa: integrovaná 2,5 dBi (Wi-Fi), integrovaná 4 dBi (LTE)
Porty: 2× RJ-45 LAN, 1× SIM slot (micro)
Frekvenční pásmo: 2,4 GHz + 5 GHz
Podpora PoE: ano, 802.3af/at
Napájení: DC 10–57 V, PoE 18–57 V
Rozměry: 185 × 85 × 30 mm
Užitečné odkazy a videa:
Prohlášení o shodě + uživatelský manuál
Nastavení zařízení přes rychlého průvodce Quick Set
Aplikace pro ovládání z mobilního telefonu
Resetování zařízení, funkce resetovacího tlačítka
Obnova systému RouterOS MikroTik přes utilitu Netinstall
Nastavení překladu adres (NAT)
Nastavení Load Balancing (rozdělení provozu mezi více internetových přípojek)
Nastavení Failover (přepnutí linky na záložní v případě výpadku)
Multiple uplinks using PCC & Load balancing
Static NAT & RouterOS
MikroTips: Netinstall
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wifi router |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.792 kg |
| EAN: | 4752224009241 |
| Datové sítě: | 4G LTE |
| Hloubka jedn. balení: | 8.2 |
| Hmotnost jedn. balení: | 0.792 |
| Hmotnost kartonu: | 16.908 |
| Kód výrobce: | wAPGR-5HacD2HnD+EC200A-EU |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet kusů v kartonu: | 20 |
| Počet LAN portů: | 2 |
| POE: | Ano, In (vstup) |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 27.8x11.9x8.2 |
| Rozměr xyz kartonu: | 26.5x43.1x59.3 |
| Rychlost LAN max.: | 1 Gbps |
| Rychlost Wi-Fi max.: | 867 Mbit/s |
| Šířka jedn. balení: | 27.8 |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ balení kartonu: | Balitelné |
| Typ obalu kartón: | Expedovatelné |
| Výška jedn. balení: | 11.9 |
| Záruka: | 24 |
| 3G/4G/LTE modem: | Ano |
| PoE In standard: | 802.3at (max. 33,6W) - PoE+ |
| PoE Out standard: | Nepodporuje |
| PoE power budget: | Nevztahuje se W |
| PoE standard: | 802.3at (max. 33,6W) - PoE+ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
