MSI Gaming MAG 21CUP QD-OLED/ 31,5" zakřivený/ 3840 x 2160/ UHD/ 0,03ms/ 165Hz/ 250cd/m2/ 1,5M:1/ HDMI/ DP/ USB-C/ VESA/
Kód: AT-20800439Detailní popis produktu
MSI MAG 321CUP QD-OLED – herní dokonalost nejen po obrazové stránce
MSI MAG 321CUP QD-OLED vám naplno předvede, co herní monitory dovedou – a to pěkně bez kompromisů a ve 4K kvalitě. Disponuje obřím 31,5palcovým displejem v zakřiveném provedení, který se postará nejenom o přehledné zobrazení, ale také přirozené zorné pole, které je mnohem příjemnější pro vaše při dlouhodobém sledování. Spojením technologie Quantum Dot a OLED panelu se můžete těšit na špičkové parametry obrazu, ať už jde o kontrast, barvy, nebo ostrost.

Když přijde ke slovu akce, monitor MSI MAG 321CUP QD-OLED nemá důvod polevit. Pyšní se 165Hz obnovovací frekvencí a dobou odezvy pouhých 0,03 ms GTG, takže na displeji nedochází ani k sebemenšímu škobrtnutí a vše je vykresleno hladce a plynule. Nulové zpoždění, sekání nebo trhání obrazu je podpořeno rovněž technologií G-SYNC, která synchronizuje snímky s grafickou kartou do dokonalé hladkosti.
Nadpis
Certifikace VESA DisplayHDR True Black 400 s jasem až 1000 nitů znamená, že temné scény budou opravdu temné, avšak s detaily, které zničehonic nezmizí. A co podání barev? Herní monitor MSI MAG 321CUP QD-OLED pokrývá 98 % Adobe RGB, 99 % DCI-P3, 138 % sRGB barevného prostoru, takže na této barevné paletě si každý odstín najde místo.
- Seznam
Aby OLED panel zůstal v pohodě i při vysoké a dlouhotrvající zátěži, je vybaven technologií OLED Care 2.0, která spolu s grafenovým filmem a vlastním chladičem zabraňuje přehřívání a podporuje stabilní chod, dokud neporazíte finálního bosse. Konektivita v podobě dvojice HDMI 2.1, jednoho DisplayPort 1.4a či USB-C (15W PD) zajistí všestranné připojení a flexibilitu pro herní nasazení i kreativní práci. Samozřejmostí je také výstup pro sluchátka.






MSI MAG 321CUP QD-OLED
Prémiový herní monitor s revolučním QD-OLED panelem a 4K rozlišením pro nejnáročnější hráče.
Představujeme špičkový herní monitor vybavený nejmodernější QD-OLED technologií, která kombinuje technologii Quantum Dot s OLED panelem pro dosažení nejlepší kvality obrazu. S úhlopříčkou 31,5" a rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160 px) nabízí neuvěřitelně ostrý a detailní obraz s perfektním kontrastem 1 500 000 : 1.
Monitor vyniká bleskovou odezvou 0,03 ms GTG a vysokou obnovovací frekvencí 165 Hz s podporou technologie G-SYNC pro plynulé hraní bez trhání obrazu. Zakřivení 1700R poskytuje imerzivní herní zážitek a certifikace VESA DisplayHDR True Black 400 zaručuje vynikající HDR reprodukci s realistickými barvami.
- QD-OLED panel s rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160 px) a úhlopříčkou 31,5"
- Extrémně rychlá odezva 0,03 ms GTG a obnovovací frekvence až 165 Hz
- Zakřivený displej 1700R pro maximální ponoření do hry
- Certifikace VESA DisplayHDR True Black 400 s jasem až 1000 nitů
- Pokrytí barevných prostorů: 98 % Adobe RGB, 99 % DCI-P3, 138 % sRGB
- Technologie G-SYNC pro plynulé hraní bez trhání
- OLED Care 2.0 pro ochranu panelu před stárnutím
- Grafenový film s vlastním chladičem pro bezventilátorový provoz
Pokročilé chlazení a ochrana OLED
Inovativní kombinace grafenového filmu a vlastního chladiče zajišťuje efektivní odvod tepla bez nutnosti aktivního chlazení ventilátorem. Technologie OLED Care 2.0 poskytuje pokročilé služby péče o panel a výrazně snižuje riziko stárnutí OLED obrazovky.
Komplexní konektivita
Monitor nabízí dva porty HDMI 2.1 pro plnou podporu 4K při 165 Hz, port DisplayPort 1.4a a USB-C s DP alt. módem a 15W napájením pro připojení notebooků. Nechybí ani výstup pro sluchátka.
Ergonomické řešení
Plně nastavitelný stojan umožňuje naklonění (-5° až +15°), otočení (± 30°) a výškové nastavení (100 mm). Monitor podporuje VESA mounting 100 × 100 mm a je vybaven Kensington zámkem pro zabezpečení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 31,5"
Rozlišení: 3840 × 2160 px (4K Ultra HD)
Typ panelu: QD-OLED, zakřivení 1700R
Odezva: 0,03 ms (GTG)
Obnovovací frekvence: 48–165 Hz
Jas: 250 nitů (SDR), 450 nitů (HDR), 1000 nitů (špička)
Kontrast: 1 500 000 : 1
Barevný prostor: 98 % Adobe RGB, 99 % DCI-P3, 138 % sRGB
Konektory: 2× HDMI 2.1, 1× DisplayPort 1.4a, 1× USB-C (15W PD), 1× sluchátkový výstup
Rozměry se stojanem: 714 × 473 × 318 mm
Hmotnost: 8 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitory 31 - 40 palců |
|---|---|
| Záruka: | 36;3roky |
| Hmotnost: | 11.3 kg |
| EAN: | 4711377250634 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | černá |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Doba odezvy: | 0,03 ms |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Flicker-free: | ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ano |
| HDR: | HDR |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 18 |
| Hmotnost: | 11,3 kg |
| Hmotnost jedn. balení: | 11.400 |
| Hmotnost přesná: | 11,3 kg |
| Hmotnost rozsah: | od 10,1 do 15 kg |
| Jas: | 250 cd/m2=nits |
| Kód výrobce: | MAG 321CUP QD-OLED |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Kontrast: | 1 500 000:1 statický |
| Model: | 321CUP |
| Modelová řada: | MSI MAG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 165 Hz |
| PIP: | Ano Picture in Picture |
| Pivot: | Ne |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Povrch displeje: | matný |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) šxv |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 98x51x18 |
| Rozměry: | 714 x 473 x 318 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,1814 mm |
| Spotřeba energie: | 33 W |
| Šířka jedn. balení: | 98 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Typ obrazovky: | QD-OLED |
| Úhlopříčka přesná: | 31,5 " |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výška jedn. balení: | 51 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36, 3 Roky |
| Zdroj: | Externí |
| Způsob použití: | Herní |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Úhlopříčka rozsah: | 30" - 32" |
| VESA Certifikace HDR: | DisplayHDR 400 |
| Výkon Power Delivery: | 15 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
