Planet SGS-6310-48T6X L3 switch, 48x1Gb, 6x10Gb SFP+, HW/IP stack, VSF/Cluster
Kód: 1M-SGS-6310-48T6X
Neohodnoceno
Skladem u dodavatele (3 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
PLANET SGS-6310-48T6X
Správa - konzole/Telnet/web/SNMP v1/v2c, podpora SSH v1/v2, TLS v1.2 a SNMP v3, kapacita 216 Gbps, směrování 160,7 Mpps, Rackmount 19" (1U), napájení AC 100-240 V (50/60 Hz).
SGS-6310-48T6X.jpg
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Paměť: 16k MAC adres, buffer 1,5 MB
Propustnost: sběrnice 216 Gbps, provozně 160,7 Mpps (64b)
Podpora přenosu: JumboFrame 9 KB
Verze IP protokolu: IPv4, IPv6
Provedení: rackmount 1U
Napájení: zdroj AC 100-240 V (50/60 Hz), celkový příkon do 48 W
Ochrana: ne
Provozní teplota: 0 až +50 °C
Rozměry: 440 x 280 x 44 mm
Hmotnost: 4300 g
Funkce administrace:
Správa: konzole přes RJ-45, Telnet, Web, SNMP v1/v2c + podpora SSH v1/v2, TLS v1.2 a SNMP v3
Řízení přístupu: Protokol ACL založený na IP/MAC nebo času
L3 routing: ano, statické i dynamické směrování, RIPng, OSPFv3, VRRPv3
ACL filtr a bonding:
IP ACL, filtrace provozů dle IP adresy
MAC ACL, filtrace provozů dle MAC adresy
Time ACL, filtrace provozů dle času
Podpora VLAN:
Spanning Tree Protocol:
protokol STP, protokol IEEE 802.1d Spanning Tree
protokol RSTP, protokol IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree
protokol MSTP, protokol IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree
podpora BPDU a root guard
Port mirroring: RX, TX, RX+TX, many to one, one to one
Agregace linek: IEEE 802.3ad LACP/static trunk, 64 skupin s 8 porty na skupinu
DHCP Snooping: ano (blokace cizích DHCP serverů)
LLDP: ano (automatická detekce typu připojených zařízení)
Diagnostika kabeláže: ano, SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor)
SGS-6310-48T6X_1.jpg
SGS-6310-24T4X_3.jpg
SGS-6310-24T4X_4.jpg
SGS-6310-24T4X_5.jpg
SGS-6310-24T4X_6.jpg
SGS-6310-24T4X_7.jpg
SGS-6310-24T4X_8.jpg
SGS-6310-24T4X_9.jpg
SGS-6310-24T4X_10.jpg
book.jpgEthernet kruhové topologie STP/RSTP/MSTP a ERPS
book.jpgZákladní nastavení
book.jpgDatasheet (série SGS-6310)
wheel.jpgOstatní download
Doplňkové parametry
Kategorie: Kabely PC a sítě
Záruka: 60 měsíců
Hmotnost: 4.938 kg
EAN: 4711605286695
Barva: Modrá
Bez ventilátorů: ne fanless
Délka záruky: 60 měsíce
Délka záruky IČO: 60 měsíce
Displej: ne
Gigabit LAN: ano
Hmotnost: 4.93800 kg, 4300 g
Homologace EN50155: ne
LAN: ano
Management: ano
Napájení zařízení: interní zdroj
Podpora POE: ne
Použití v exteriéru: ne
Použití v interiéru: ano
Provedení: rack
Provozní teplota max: 50 °C
Provozní teplota min: 0 °C
RJ-45 (počet): 48
Rozměry: 440 × 280 × 44 mm