SCYTHE KF1215FD18 Kaze Flex 120 mm Slim Fan 1800 RPM
Kód: AT-201063892
Neohodnoceno
Skladem u dodavatele (1 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Scythe Kaze Flex 120 Slim
Specifications
Model Name: Kaze Flex 120 Slim
Model-Nr.: KF1215FD18
Dimensions: 120 x 120 x 17 mm
Fan Speed: 1800 rpm (±10%)
Noise Level: 30 dBA
Airflow: 50.79 CFM = 86.5=25 m3/h
Static Pressure: 1,35 mmH2O = 13,24 Pa
Voltage: 12 V
Amperage: 0,18 A
Power Input: 2,16 W
Connector: 3-pin
Accessory: Molex-Adaptor, 4x screws,
Bearing: Sealed Precision Fluid Dynamic Bearing
MTTF: 100.000 Hours (25°C)
Doplňkové parametry
Kategorie: Chladiče a ventilátory
Záruka: 24
Hmotnost: 0.14 kg
EAN: 4571225057422
Hloubka jedn. balení: 2.1
Hmotnost jedn. balení: 0.140
Kód výrobce: KF1215FD18
Počet kusů jedn. balení: 1
Počet kusů v balení: 1
Rozměr xyz jedn. balení: 18.1x13x2.1
Šířka jedn. balení: 18.1
Typ balení jedn. balení: Balitelné
Výška jedn. balení: 13
Záruka: 24
Průměr ventilátoru: 120 mm