SCYTHE SY1425HB12L Glide Stream 140 mm fan 800rpm
Kód: AT-201063699
Neohodnoceno
Skladem u dodavatele (1 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Další zajímavostí jsou montážní otvory kompatibilní s ventilátory o rozměru 120mm.
Technická specifikace:
Rozměry: 140 x 140 x 25 mm
Rychlost otáček: 800 rpm
Hlučnost: 21.4 dBA
Průtok vzduchu: 49,95 CFM
Napětí: 12 V
Hmotnost: 130 g
Konektor: 3-Pin (včetně 4-Pin Molex adaptéru)
Typ ložiska: kluzné
Související odkazy
Doplňkové parametry
Kategorie: Chladiče a ventilátory
Záruka: 24
Hmotnost: 0.226 kg
EAN: 4571225050232
Hloubka jedn. balení: 3.6
Hmotnost jedn. balení: 0.226
Kód výrobce: SY1425HB12L
Počet kusů jedn. balení: 1
Počet kusů v balení: 1
Rozměr xyz jedn. balení: 24x17.2x3.6
Šířka jedn. balení: 24
Typ balení jedn. balení: Balitelné
Výška jedn. balení: 17.2
Záruka: 24
Průměr ventilátoru: 140 mm