SCYTHE SY1425HB12M Glide Stream 140 mm fan 1200rpm
Kód: AT-201063698
Neohodnoceno
Skladem u dodavatele (3 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Další zajímavostí jsou montážní otvory kompatibilní s ventilátory o rozměru 120mm.
Technická specifikace:
Rozměry: 140 x 140 x 25 mm
Rychlost otáček: 1200 rpm
Hlučnost: 29.5 dBA
Průtok vzduchu: 84,59 CFM
Napětí: 12 V
Hmotnost: 130 g
Konektor: 3-Pin (včetně 4-Pin Molex adaptéru)
Typ ložiska: kluzné
Související odkazy
Doplňkové parametry
Kategorie: Chladiče a ventilátory
Záruka: 24
Hmotnost: 0.224 kg
EAN: 4571225050249
Hloubka jedn. balení: 3.3
Hmotnost jedn. balení: 0.224
Kód výrobce: SY1425HB12M
Počet kusů jedn. balení: 1
Počet kusů v balení: 1
Rozměr xyz jedn. balení: 19.3x14.7x3.3
Šířka jedn. balení: 19.3
Typ balení jedn. balení: Balitelné
Výška jedn. balení: 14.7
Záruka: 24
Průměr ventilátoru: 140 mm